Andres Torres i bramka Santiago 2023

Andres Torres i bramka Santiago 2023

Potwierdzenie, że ekwadorski pięcioboista Andresa Torresa Materace należą do ich najlepszych specjalności w regionie i dotarły w zeszłym tygodniu z Polski. tam w Pretendent pięcioboju UIPM, Turniej, który jest częścią cyklu międzynarodowego i którego ranking na koniec klasyfikacji przyznaje stawki Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024, Tricolor został ogłoszony wicemistrzem.


Diander Pacho, bliżej bramki

Czytaj więcej

Drugie miejsce, oprócz sławy, jakie się z nim wiąże, ma odtąd szczególny charakter historyczny Nigdy wcześniej Ekwadorczyk nie pojawił się w pięcioboju nowoczesnym. Dziś ma już na imię Andres.

„To były bardzo trudne zawody od samego początku, poziom był bardzo wysoki i każdy chciał wygrać, bo tak było Pierwsze zawody, w których przyznawane są punkty do rankingu olimpijskiego, Co daje bezpośrednie kwalifikacje do Paryża 2024”, wyselekcjonowany już w Ekwadorze Torres, którego jednym z najważniejszych osiągnięć było m.in. Złoty medal Igrzysk Panamerykańskich Juniorów 2021 I Mistrzostwa Panamerykańskie 2022. To właśnie ten ostatni turniej dał mu bezpośredni bilet na Igrzyska Panamerykańskie w Santiago w 2023 roku.

W Polsce Andres awansował do finału Challenger, gdzie Pokonali sportowców z Węgier, Polski, Argentyny, Włoch i Niemiec. Już na podium wyprzedził go jedynie Francuz Jean-Baptiste Murcia, który zebrał 1486 punktów, o 10 więcej niż Ekwadorczyk, który ukończył wyścig. Drugie miejsce z 1476 punktami.

„Jestem bardzo zadowolony z wyniku, chociaż jest gorzki posmak, ponieważ udało mi się ukończyć jako pierwszy, ale dzisiaj nie ustąpiłem, ponieważ padał deszcz i Tor obudził się bardzo mokry i śliski; To sprawiło, że upadłem na trzecim okrążeniu, a jadący za mną Francuz mnie wyprzedził. prowadziłem całe zawody b Wyraźna przewaga w półfinale I mieć większą przewagę w finale, ale ostatecznie to nie może się zdarzyć – powiedział Torres.

Teraz jego celem są Igrzyska Panamerykańskie w Santiago 2023. W ramach przygotowań ma nadzieję wystartować w mistrzostwach świata w pięcioboju nowoczesnym, odbędzie się w Wielkiej Brytanii, Od 21 do 28 sierpnia, Czeka więc na wizę na wjazd do tego kraju.

Hrabstwo kartingowe Nicholas Pereponio

Karting: Mistrzostwa regionu rozpoczynają się od rekordowej liczby zarejestrowanych kierowców

Czytaj więcej

Trzecia impreza cyklu olimpijskiego przypadła Chile Pięć bezpośrednich miejsc Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, w pięcioboju nowoczesnym. Pozostałe kwoty zostaną rozdzielone zgodnie z rankingiem olimpijskim UIPM na zakończenie klasyfikacji 17 czerwca 2024 r.

Jednak poza kwotą olimpijską Torres idzie spokojnie, wyznaczając Igrzyska Panamerykańskie jako najbliższy cel: „Ten, który osiągamy z moimi trenerami, więcej niż Cota do Paryża polować na złoty medal, Jest to dodatek do podania kwoty na igrzyska olimpijskie.

Pięciobój nowoczesny jest sportem olimpijskim składającym się z Pięć kierunków: Szermierka (szpada), pływanie (200m stylem dowolnym), jazda konna (skoki), bieganie laserowe (pięć okrążeń po 600m, każda z rundą pięciu strzałów z pistoletu laserowego do celu elektronicznego). Ekwador ma sześć miejsc w Santiago 2023.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *