Android 14 został wspomniany tylko raz w przemówieniu Google I/O 2023. I nic Asystent Google

Android 14 został wspomniany tylko raz w przemówieniu Google I/O 2023. I nic Asystent Google

Podczas ostatniej konferencji Google I/O pojawiła się tylko jedna wzmianka o Androidzie 14 i całkowitym braku Asystenta Google, gdy w poprzednich latach zajmowały one centralne miejsce na konferencji. Co się stało?

Logo Google I/O 2023.

Niedawno odbyła się konferencja Google I/O 2023, gdzie zaprezentowano 13 nowości Wielkiego G, które sukcesywnie będą się pojawiać. Wśród nich warto podkreślić wprowadzenie nowego modelu AI o nazwie PaLM 2, a także nowe funkcje AI dla Gmaila, Map i Zdjęć Google.

Jednak podczas prowadzonego przez Google Keynte odbyły się dwa ważne wydarzenia, których trudno przegapić: Android 14 jest wspomniany tylko raz, a Asystent Google nie jest wspomniany. Ponieważ te dwa punkty ogólnie i we wcześniejszych wydarzeniach zawsze były punktem, w którym Big G zawsze dmuchał sobie w pierś, bardzo dziwne jest widzieć, jak jego obecność spada tak nisko.

Mijająca wzmianka o Androidzie 14

Android 14 został wspomniany tylko raz w przemówieniu Google I/O 2023. I nic Asystent Google

O Androidzie 14 wspomniano tylko raz podczas konferencji

Według 9to5GoogleJedyny raz, kiedy wspomniano o Androidzie 14 podczas konferencji, było to, gdy rozmawiano o Androidzie 14 Nowe opcje dostosowywania ekranu blokady. Dodano sześć nowych stylów zegara, z których większość to różnice między typem wyświetlanej czcionki. W tym aspekcie Google trochę poszukało, dodając Obsługa dostosowywania skrótów ekranu blokady.

Co do reszty, Google wprowadziło również nowe opcje dostosowywania AI, w tym Tapety stworzone przez Promtps A Gboard jest inteligentniejszy. I tutaj skończyły się wszelkie odniesienia do nowej wersji systemu operacyjnego, co jest istotną zmianą w stosunku do poprzednich lat. Bety nie są nawet wspomniane.

I dlaczego tak mało mówi się o Androidzie? Przypuszczalnie Android 14 może być Prosta wersja skierowana do użytkownika. Do tej pory wersje beta widziały tylko ulepszenia projektu i małe dodatki, które, choć poprawne i dobre, nie dodają niczego szczególnie interesującego.

Wielki nieobecny Asystent Google

Android 14 został wspomniany tylko raz w przemówieniu Google I/O 2023. I nic Asystent Google

Asystent Google był wyraźnie nieobecny podczas ostatniej konferencji Google I/O

Jeśli już było dziwne, że o Androidzie 14 wspomniano tylko raz, to tak Całkowity brak Asystenta Google Na konferencji. według Informacja opublikowana w serwisie Wired, asystent głosowy Big G nie jest już słodkim chłopcem firmy, jeśli chodzi o sztuczną inteligencję. Wcześniej tematem tych prezentacji był procesor.

Całkowite usunięcie Asystenta Google podczas ostatniego we/wy Google zrodziło wiele pytań O strategii AI Google. Czy asystent zostanie wykluczony z każdej partii ze sztuczną inteligencją, z którą borykają się inne produkty firmy?

A w zależności od medium, Google może być czymś więcej Trudno ci się dogadać Po tym, jak ChatGPT złapał ich na piechotę, zmieniono. Może to wynikać z czegoś tak prostego, jak brak czasu na zintegrowanie zdolności Barda z jego asystentem.

Obecnie rzeczniczka Google o imieniu Katie Hutchison, w uwagach dla outletu, powiedziała Asystent Google Zapłacisz za niektóre funkcje, które są dostępne wyłącznie w Pixel Fold i Pixel Tablet. Na ten moment nie ma więcej informacji na ten temat.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *