Android Auto 10.6 jest już dostępny dla wszystkich i wprowadza nowy przycisk

Android Auto 10.6 jest już dostępny dla wszystkich i wprowadza nowy przycisk

W przeciwieństwie do innych okazji, nie było pierwszej wersji i bezpośrednio mamy Android Auto 10.6 w stabilnej wersji dla każdego.

Google regularnie publikuje aktualizacje Androida Auto, najpierw w początkowej wersji dla doświadczonych użytkowników, a następnie pojawia się wersja stabilna, czego jeszcze nie osiągnięto.

O dziwo, Android Auto 10.6 jest teraz dostępny dla każdego w stabilnej wersji, bez konieczności wcześniejszego przechodzenia przez betę.

W przeciwieństwie do innych aktualizacji Android Auto Ta aktualizacja, która zawierała tylko poprawki błędów i niewiele więcej, wprowadza bardzo interesującą nowość w postaci Przycisk, z którego z pewnością będziesz korzystać częściej.

To jest przycisk Dołączony W powiadomieniu pojawiającym się w rozwijanym menu, gdy aktywny jest Android Auto, który pozwoli nam szybko odłączyć się od systemu informacyjno-rozrywkowego samochodu.

Jest to w zasadzie prosty i prosty skrót, który pozwala nam szybko się rozłączyć, co docenią ci, którzy dzielą samochód i korzystają z Android Auto z innymi podróżnikami.

Jest to aktualizacja etapowa, więc może nie być jeszcze dostępna dla Ciebie, ale powinna być dostępna dla wszystkich użytkowników w ciągu najbliższych kilku godzin.

Najrozsądniej jest poczekać, aż aktualizacja będzie dostępna. Android Auto 10.6 Jest ona dostępna w Sklepie Play na Twoim urządzeniu, ale zawsze możesz sprawdzić ją, korzystając z wersji APK znalezionej online.

Jeśli instalujesz plik APK, musisz zezwolić na instalację ze źródeł zewnętrznych, chociaż w tym przypadku zalecamy poczekać kilka godzin, aż wersja ze Sklepu Play będzie dostępna dla Twojego urządzenia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *