Android ostrzega, gdy chodzisz z telefonu komórkowego

Google wstawił plik Funkcja zwiększająca bezpieczeństwo pieszych Kto korzysta ze swoich telefonów komórkowych podczas chodzenia: dzięki wykrywaniu ruchu Nowa aplikacja Cyfrowa równowaga ostrzega, gdy wykryje zagrożenie. Wszystko po to, aby nie rozpraszać uwagi na ulicy.

Plik Google Pixel Mają tendencję do rozwijania funkcjonalności, która ostatecznie dociera do pozostałych telefonów z Androidem i nie na próżno są to telefony firmy opracowującej system operacyjny. w tym znaczeniu Wiele programów jest testowanych po raz pierwszy na wyżej wymienionych pikselach; Podobnie jak Nowe wersje systemu Lub sekcje na wymiar Cyfrowa równowagaKompendium narzędzi, które Unikaj niewłaściwego używania telefonu. Bo ile razy zgubiłeś się spacerując z telefonem? Google chce, żeby to się więcej nie powtórzyło.

Urządzenie z systemem Android ostrzega Cię, gdy idziesz z telefonem

Cyfrowy alert o dobrym samopoczuciu po wykryciu ruchu

Może być oczywiste, że telefon komórkowy ostrzega, że ​​go używasz, ale nie powinno to być bezużyteczne ostrzeżenie, ponieważ na pewno Bezwzględne wykorzystanie telefonu. Idziesz ulicą, pomijasz wiadomość z odpowiednią wibracją, podnosisz telefon komórkowy i sprawdzasz go, a wszystko to jednocześnie stawiając jedną stopę przed drugą. Zgubienie się i uderzenie w latarnię nie jest zaskakujące (możemy to potwierdzić).

„Look forward” (lub „alert” przy jego angielskiej nazwie) to funkcja używana przez Google Testuję od kilku miesięcy. Ostatecznie zdecydowano się rozszerzyć go na wszystkich użytkowników, Obecnie w dziale Google Pixel Digital Wellbeing. Tam faktycznie można znaleźć wspomnianą powyżej opcję „patrz do przodu”, którą udało nam się sprawdzić na naszej stronie Google Pixel 4a.

Dzięki nowoczesności i po zainicjowaniu w Digital Wellbeing, System Android powiadamia właściciela telefonu, jeśli chodzi podczas korzystania z telefonu komórkowego. Początkowo ostrzeżenie pojawia się jako „spojrzenie w przyszłość”, które wykrywa użycie telefonu, a następnie wyświetlane jest powiadomienie, dopóki użytkownik nie zorientuje się, że naraża się na najmniejszy błąd.

Aby aktywować opcję „Look forward”, wykonaj następujące czynności:

  • Otwórz ustawienia Google Pixel (obecnie pojawia się tylko na tych telefonach) i przejdź do „Cyfrowej równowagi”.
  • Znajdź nowy „Look forward” i przejdź do jego ustawień.
  • Zaakceptuj wykrywanie ruchu, a jeśli chcesz uzyskać większą dokładność, pozwól aplikacji potwierdzić, że jesteś na ulicy z lokalizacją. W ten sposób Nie ostrzeże Cię, jeśli poruszasz się po domu ze swoim telefonem komórkowym, Na przykład.
  • Po skonfigurowaniu Bienestar Digital wyświetli powiadomienie, gdy narażasz się na niebezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu komórkowego na ulicy.
Cyfrowe rozrywki dla zdrowia 2

Powiadomienie o niewłaściwym użyciu telefonu to powiadomienie informacyjne, W żadnym wypadku Bienestar Digital nie zablokuje telefonu. I zawsze można go dezaktywować: po prostu wykonaj powyższą operację w przeciwnym kierunku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *