Andy Ruiz vs Chris Areola: Kim jest Chris Areola, przeciwnik Andy Ruiz zmierzy się z powrotem na ring?

miBokser meksykańsko-amerykański, Andy Ruiz wróci na ring za około półtora roku Po porażce z Anglikiem Anthony Joshuą. Tym razem „niszczyciel” będzie mierzony innym Bokser aztecki: Chris Areola.

Ruiz zyskał międzynarodową sławę po pokonaniu samego Joshuy w czerwcu 2019 roku. Chris Areola nie zdobył uznania, jakim cieszy się dziś jego przeciwnik; Tak więc poniżej mówimy, kto jest kolejnym przeciwnikiem „Terminatora”, skąd przybył i co wygrał.

Skąd się wziął Chris Areola?

Koszmar jest synem meksykańskich rodziców, Chociaż urodził się w Los Angeles w Kalifornii 5 marca 1981 roku; Oznacza to, że ma dziś 40 lat. W 2001 roku wygrał amatorskie zawody bokserskie Złote Rękawiczki, Ale to było do 2003 roku, kiedy startował na poziomie zawodowym.

Po rozpoczęciu kariery w Liczba 27 wygranych walk i zero przegranych, Angelino miał świetną okazję do protestu Tytuł wagi ciężkiej World Boxing Council (WBC). W Staples Center w Los Angeles walczyli o ten turniej z Ukraińcem Vitali Klitschko. Wreszcie Amerykanin z Meksyku został w dużej mierze wyprzedzony przez „Doktora Żelaznej Pięści”.

Po pokonaniu przez bałkańskiego boksera, gracz z Los Angeles wygrał większość swoich walk. W 2014r, Nightmare powrócił do walki o WBC Heavyweight Championship, ale ponownie przegrał, Tym razem przeciwko Al-Kindi Berman Stevens, W Galen Center w Kalifornii. W 2016 roku rodowity Los Angeles ponownie walczył o tytuł wagi ciężkiej WBC; Jednak, Spadł przed historycznym Deontay Wilder Na Legacy Arena w Birmingham, Alabama.

Areola ostatnio walczyła w 2019 roku. Zrobił to przeciwko niemu Bulako, Adam Kunaki. Chociaż osoba meksykańskiego pochodzenia przegrała tę rywalizację, zostawił też dobre uczucia, więc zdecydował się nie przechodzić na emeryturę. Rekord „Nightmare” to 38 zwycięstw (33 nokautów), pięć porażek i remis.

Kiedy Andy Ruiz będzie walczył z Chrisem Areolą?

Wtedy dojdzie do bitwy między meksykańskimi Amerykanami Sobota 1 maja w Dignity Health Sports Park w Carson w Kalifornii, Około 20:00 CST.

Wiadomości o szczepionkach COVID-19 w Meksyku:

Jak zarejestrować się online, aby otrzymać szczepionkę przeciwko wirusowi Corona?

Kiedy i gdzie otrzymam szczepionkę na koronawirusa?

Etapy i wymagania dotyczące szczepień przeciwko koronawirusowi

Co się stanie, jeśli druga dawka szczepionki nastąpi wcześnie lub późno?

Kto może, a kto nie może zostać zaszczepiony przeciwko wirusowi Corona w Meksyku?

Jakie dokumenty muszę przynieść, aby otrzymać szczepionkę?

Oficjalny harmonogram szczepień Covid-19 w Meksyku według stanu

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *