Angel Ballesteros i Sonia Hidalgo dwunaste w europejskich rankingach snajperów we Włoszech – Deportes Motril

Angel Ballesteros i Sonia Hidalgo dwunaste w europejskich rankingach snajperów we Włoszech – Deportes Motril

Lago di Garda, ze swoim niezwykle trudnym i skomplikowanym torem regatowym, w którym uczestniczyły 82 łodzie, było gospodarzem Mistrzostw Europy w klasie snajperskiej. W sporcie oprócz nieuwzględnionych w rankingach reprezentantów Argentyny, Stanów Zjednoczonych i Brazylii występują także reprezentacje Hiszpanii, Belgii, Danii, Włoch, Chorwacji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Portugalii, Polski, Francja i Szwecja.

Łódź Motril, w skład której wchodzą kapitan Ángel Ballesteros Martínez de la Cámara i członkini załogi Sonia Hidalgo Robbia oraz obrończyni barw Real Club Nautico Motril (RCN Motril), zajmuje 16. absolutne miejsce w roku, 6. w Hiszpanii i 12. w Europy i 7. miejsce w zawodach Masters.

Tytuł Mistrzów Europy przypadł hiszpańskiemu duetowi Jordi Treai Pons i Enrique Nogueira; Pablo Fresinda Arqueros i Javier López Fernández zajęli czwarte miejsce na mecie i drugie miejsce w Europie. Piąte miejsce w klasyfikacji generalnej i brąz w Europie dla Damiena Porrasa i Sarah Franceschi. Argentyńczycy Julio Alzugaray i Malena Ceara oraz Amerykanie Ernesto Rodriguez i Kathleen Tocti zajęli w klasyfikacji generalnej odpowiednio drugie i trzecie miejsce, mimo że nie byli uwzględniani w europejskich rankingach.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *