Anglia uklękła przed startem, a Polacy gwizdali: reakcja Lewandowskiego mówi wszystko | Sport | piłka nożna

Reprezentacja Polski zmierzyła się z Anglią w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Ostatecznym wynikiem był remis między obiema drużynami, ale turniej odbył się na kilka minut przed gwizdkiem otwarcia.

Jak to miało miejsce od poprzedniego sezonu, niektórzy piłkarze w proteście przeciwko rasizmowi klękają przed rozpoczęciem meczu przez sędziego. Z tej okazji zawodnicy „Trzech Lwów” uklękli na znak protestu wobec reakcji polskich kibiców gwizdkami i buczeniem na angielskich piłkarzy.

Robert Lewandowski odpowiedział fanom

Kapitan i obrońca reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, wcale nie podobała mu się reakcja kibiców na Anglików i reagował na tłum z trawy.

Podczas buczenia napastnik Bayernu Monachium wskazał na naszywkę „respect”, logo używane przez samą UEFA, które widnieje na koszulkach europejskich drużyn na jednym z rękawów.

Po tej kontrowersji mecz rozpoczął się, gdy drużyna angielska wyprzedziła tablicę wyników z bramką Harry’ego Kane’a w 72. minucie meczu, a wyrównanie padło w 90. minucie, gdzie Damian Szymansky był właścicielem bramki dzięki wspierać. Od Lewandowskiego.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *