Anglia vs. Polskie kanały i harmonogramy na żywo w kwalifikacjach Katar 2022 | Dzisiejsze mecze | piłka nożna na żywo | Razem Sport

Anglia odwiedzić Polska Na szósty dzień pierwszej grupy Kwalifikacje europejskie NS Katar 2022. Pojedynek odbędzie się w środę od godziny 13:45 (czasu peruwiańskiego), na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wysyłka będzie odpowiedzialna za DirecTV Sport.

Po pięciu zwycięstwach w pięciu meczach Anglia czeka ciężka próba w Polsce, druga w grupie A, w eliminacjach do kolejnych Mistrzostw Świata.

Po łatwym zwycięstwie w Andorze (4:0) trener reprezentacji Anglii Gareth Southgate umieścił punkty w i: finaliści ostatnich mistrzostw Europy pojadą do Warszawy po zwycięstwo i “naprawdę zdominują tę grupę”.

Anglia vs. Polska | Waga:

13:45 – Peru, Ekwador, Kolumbia, Meksyk

14:45 – Wenezuela, Boliwia, Chile, Paragwaj

15:45 – Argentyna, Urugwaj i Brazylia

20:45 – Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja

Nie będzie łatwo na polu ich głównego rywala o pierwsze miejsce, jedynego, który kwalifikuje się bezpośrednio do Kataru 2022, gdzie Polska ma najlepszy atak w grupie po wygranej 7:1 w San Marino (18 bramek do 17) . z angielskiego).

standardowo

Projekt zaufania

wiedzieć więcej

Więcej w DT…

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *