Antonella Reading będzie miała doświadczenie w Polsce :: Przegląd prowincji :: Wiadomości z Santa Fe

02-09-2021 | 21:35

Gabriel Balti

Życie Antonelli Reding, najlepszej zawodniczki Entre Rios w historii, jest bardzo poważne. Przynajmniej z ostatnich kilku sezonów.
Podróżowanie było i nadal jest stałą częścią jego rutyny. Od rodzinnego miasta po Paran i od stolicy prowincji po kraj i świat.

W kwietniu powrócił, by zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe, reprezentując Glexo Rugby, jednorodne miasto w hiszpańskiej prowincji Viscoa, które znalazło się na wstążce olimpijskiej z argentyńską drużyną kobiet udającą się w czerwcu do Tokio jako prezydent Monako.

Tymczasem w ciągu ostatnich kilku dni Atletico zamknęło propozycję Leki Warszawa z Polski, najszybszego zawodnika, który pojawił się w Klubie Park, z niezwykłą karierą w Klubie AKG i drużynie Entre Rios.

Po raz kolejny, gdy została szefową w hiszpańskim rugby, blondynka dostała szansę, której nie przegapi, służąc w dwumiesięcznej podróży, przyczyniając się do jej osiągnięcia i znaczącej nagrody dla warszawskich aktorów. Obecne siedem meczów z Argentyną.


Oczekiwania

„Kilka tygodni temu napisała do mnie Ilona, ​​koleżanka z Ukrainy w Hiszpanii… gra w Polsce, nigdzie nie gra, zapytała mnie, czy jestem zainteresowany graniem tam.

„Powiedziałem mu, że jestem zainteresowany, abym udzielił mi więcej informacji. Kiedy wróciłem z Hiszpanii, choć nie było moim planem powrotu do Europy, w tym przypadku zwróciłem moją uwagę, że był to krótki czas” – przekonywał. .

Trener napisał do mnie tak, jakby czekał na mnie następnego dnia. Nie potrzebuje wizy ani nic podobnego, bo jest krótka. Dają mi pensję, mieszkanie, transport… więc załatwiliśmy całą papierkową robotę podpisać umowę – wyjaśniła kobieta z Villagua. Wszystko poszło tak szybko. Musiałem latać z dnia na dzień, żeby załatwić papierkową robotę na przepustkę. Kolejną kwestią jest język. Trener komunikuje się ze mną po angielsku, ale to nie jest jego ani moja siła – dodał.

Tymczasem ze sportowego punktu widzenia zauważył: „Niewiele wiem o grze, poza tym, że siedem osób grało w Hiszpanii, a piętnaście grało w rugby. Skupiając się bardziej na klubie, mocno wierzę, że dowiem się między innymi więcej o status quo.

Komentując to, co zostawił, gdy pojechał do Argentyny, „Ando” powiedział: „W pewnym sensie szkoda, że ​​tu wyjechał, ale czułem, że doświadczenie nie może zostać zmarnowane. Wyraził całe swoje poparcie. Tak, myślę, że w Republice osiągnie siedem.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *