Antonella Reading zagra w rugby w Polsce

Za granicą zawodniczka rugby z Entre Ríos Antonella Reding będzie kontynuować swoje doświadczenie za granicą, gdyż w ostatnich dniach postawiła warunki z pierwszą drużyną Legii Warszawa i w ten sposób będzie kontynuować Stary Kontynent Po doświadczeniach z rugby w Hiszpanii.

Odnosząc się do tego, jak mogła się pojawić szansa, Villeguayan powiedział: „Kilka tygodni temu Ileona, moja koleżanka z Ukrainy w Hiszpanii, która gra w Polsce, zapytała mnie znikąd, czy jestem zainteresowany graniem tam, co już miała. dał jej sygnały ode mnie do trenera zespołu i że mój pobyt będzie trwał do dwóch miesięcy, do końca sezonu.

Kontynuował: „Powiedziałem mu, że jestem zainteresowany udzieleniem mi więcej informacji. Chociaż kiedy wróciłem z Hiszpanii, nie miałem planów ponownego wyjazdu do Europy, w tym przypadku uderzyło mnie, że był to krótki czas ”.

Później były zawodnik Echague w Paraná powiedział: “Tak było następnego dnia trener praktycznie napisał do mnie, jakby na mnie czekał. Będąc na krótki pobyt, nie potrzebowałby wizy ani nic podobnego. Oferują mi wynagrodzenie, dom i transport, więc zrobiliśmy całą papierkową robotę, żeby podpisać umowę.

Które dodał w oświadczeniach do Prowincjonalny punkt widzenia: “Wszystko było tak szybko. Z dnia na dzień musiałem jeździć między innymi, żeby załatwić papierkową robotę na przepustkę. Kolejnym problemem jest język. Trener komunikuje się ze mną po angielsku, ale to nie jest jego siła ani jej.”

Z drugiej strony reprezentant Argentyny skomentował: “Nie wiem zbyt wiele o tym sporcie, poza tym, że gra tam siódemka, a w Hiszpanii 15-latek grał w rugby. Jestem pewien, że dowiem się więcej o poziomie skup się między innymi na klubie”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *