Antonella Redding z Entre Rios czeka na debiut Jaguara w Chile

Antonella Redding z Entre Rios (Atlético Echago) przebywa w Santiago de Chile z argentyńską drużyną rugby Las Yaguaretés, aby wziąć udział w ważnym międzynarodowym turnieju World Rugby Sevens Challenger Series. Debiut odbędzie się w przyszły piątek, kiedy dziewczyny zmierzą się z Polską (od 12:51), na pierwszej randce dla Strefy E.

Później Argentyńczycy zmierzą się z Belgią (tego samego dnia, od 17:23). Następnego dnia Albiceleste zakończy fazę grupową przeciwko Papui Nowej Gwinei.

Zawody odbędą się na stadionie Santa Laura z udziałem 12 drużyn. W strefie D wezmą udział RPA, Chiny, Kenia i wybrany gospodarz Chile. Natomiast w Strefie F będą Japonia, Kazachstan, Kolumbia i Meksyk.

Argentyński zespół, który stacjonował w Buenos Aires i w poniedziałek udał się do transandyjskiego kraju, tworzą: Juliana Aguero, Deborah Fritz Hernandez, Paula Gyurzi, Sofia Gonzalez, Maria Antonella Redding, Angela Juarez, Jimena Matos, Azul Medina. , Andrea Moreno, Emilia Ortega, Michaela Ballero i Maria Logan Taladrid.

Sztab trenerski składa się z Leonardo Gravano (trener główny), Gisela Acuña (trener asystent), Juan Manuel Tonillo (menedżer), Carolina Ohaku (świat mobilny) i Natalia Diaz (trener fizyczny).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.