Apex Legends wprowadza nową grywalną postać Ash

Nowy sezon Legendy Apex Zawiera nową zawartość w postaci nowej mapy i legendy: Ash. Postać została ujawniona w zeszłym tygodniu, a dziś twórcy chcieli podać więcej szczegółów na temat nowego dodatku do zespołu Battle Royale.

Apex Legends przedstawia Ash, którego specjalne zdolności pozwolą ci śledzić wrogich graczy i przemieszczać się z jednej strony mapy na drugą przez portale kosmiczne. Również ci z was, którzy grali Titanfall 2, poprzedni FPS z Rozrywka RepostMożesz ją zapamiętać jako jedną ze złych w tytule. Poniżej możecie obejrzeć prezentację Asha.

W tym animowanym filmie krótkometrażowym ogłoszono nowego bohatera Apex Legends

W szczególności twórcy określili, że Umiejętności Asha będą następujące:

  • bierny Znak Śmierci: Kiedy wróg zginie, Ash będzie mógł zobaczyć lokalizację swojej skrzyni śmierci na mapie, co pozwoli mu określić, gdzie wrogowie mogą się udać jako następni; Po dotarciu do skrzyni śmierci możesz użyć na niej noża danych, aby dowiedzieć się, gdzie w tym momencie znajdują się napastnicy.
  • taktyka Rzucanie pułapkami: Zainspirowany poprzednim Tytanem Roninem, Ash uruchomi wirującą pułapkę, która uszkadza i blokuje pierwszego wroga, który zbliży się zbyt blisko na krótki czas. Jeśli pułapka uderzy w powierzchnię, taką jak podłoga lub drzwi, pozostanie aktywna jako „pułapka” przez kilka sekund.
  • Finał Stage Gap: Ash używa swojego miecza, aby otworzyć jednokierunkowy portal do określonej lokalizacji. Gdy portal zostanie otwarty, Ash natychmiast zaczyna przez niego podróżować, chociaż sojusznicy (i wrogowie) będą mieli trochę czasu, aby za nim podążać.

Apex Legends wprowadza nową grywalną postać Ash

Ash wyląduje w Apex Legends 2 listopada wraz z nadejściem nowego sezonu.

Ostatnia aktualizacja 12-24-2020. Ceny i dostępność mogą różnić się od opublikowanych. SomosXbox może zarabiać prowizję od Twoich zakupów. więcej informacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *