Aplikacja, która pomoże Ci znaleźć partnera według własnego gustu w memach

Schmooze: aplikacja, która pomaga znaleźć partnera według własnego gustu w memach
Ci, którzy używają obu kciuków w telefonie komórkowym, mogą napisać średnio 38 słów na minutę Obraz: GETTY IMAGES

W erze cyfrowej istnieje wiele zastosowań umożliwiających znalezienie „idealnego dopasowania”. Istnieją platformy, na których ludzie się logują, rozmawiają z nieznajomymi, otwierają się na możliwość rozwijania czyjegoś gustu i umawiają się na spotkanie. Tak więc Schmuz, a program Stworzona przez Vidya Madhavana, inżyniera z Indii, wierzyła, że ​​humor jest najlepszym sposobem na podbój.

Aplikacja może przyciągnąć uwagę wielu internautów, ponieważ została zaprojektowana w celu określenia zgodności między użytkownikami na podstawie ich ulubionych notatek.

W tym przypadku „ algorytm humoru ” działa w następujący sposób:

Podobnie jak w Bumble lub Tinder, ta aplikacja oferuje możliwość ignorowania plików osobistych, jednak ta opcja zawiera dwie konkretne nominacje: „schmooze” (jeśli zostanie zatwierdzona) lub „schnooze” (odrzucona).

Warto zaznaczyć, że aplikacja rządzi się hasłem „Swipe memes, not people” (po hiszpańsku: przesuwane memy, nie ludzie), ponieważ jej twórca uważa, że ​​„ludzie są skazani na znalezienie, a jak najlepiej znajdź je poprzez humor! ”

Jak wpadłeś na ten pomysł? Według portalu technologicznego „Techcrunch” kobieta zainspirowała ją do stworzenia historii projektowania aplikacji.

Kilka lat temu Vidya zastanawiała się, czy pójść do szkoły w Kalifornii w USA, więc napisała do kilku uczniów, aby poznać ich opinie. Ktoś odpowiedział.

Od tego czasu nadal rozmawiają i wyrażają się nawzajem, naturalnie umożliwiając im nawiązanie kontaktu.

I czy ten „algorytm humoru” zadziałał dla ciebie? Cóż, dzisiaj Vidya i Raghav, student, który podzielił się memami, są szczęśliwym małżeństwem.

Chociaż Schmooze jest dostępny na rynku technologicznym dopiero od kilku miesięcy, w rzeczywistości można go pobrać z App Store i Google Play.

Demokracja umiera, gdy jest cenzura. Dziś możesz pomóc w utrzymaniu niezależnej prasy za zaledwie 3 dolary miesięcznie. Wnieś wkład i bądź częścią rozwiązania!


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *