Aplikacje do oglądania gwiazd, planet i konstelacji w dowolnym miejscu

Chociaż uwielbiamy patrzeć w niebo W poszukiwaniu ciał niebieskichCzasami pogoda i zanieczyszczenie po prostu nie pozwalają nam niczego zobaczyć. Ale nie martw się, dlatego tam są To aplikacje, aby zobaczyć gwiazdy, konstelacje i planety.

Z nimi nie ma znaczenia, czy nie masz teleskopu, czy nie wiesz, gdzie jest północ i południe. Wszystkie te aplikacje wymagają Twoja strona A niektóre z nich Aparat fotograficzny.

Ponadto dzięki niektórym z nich będziesz mógł nie tylko zobaczyć jasne plamy na niebie, ale także Poznaj ciekawe szczegóły Wśród nich, takie jak ich imiona, wymiary, odległość od Ziemi i nie tylko.

Aplikacje do oglądania gwiazd, planet i innych ciał niebieskich

NASA

Ucz się bezpośrednio od ekspertów, ponieważ NASA ma własną aplikację mobilną. Dzięki niemu możesz uzyskać dostęp do swoich zdjęć i filmów Jedno z ostatnich zadań.

Aplikacja działa również jako bezpośrednie okno, aby dowiedzieć się o nowościach agencji kosmicznej. Czasami dostępne są również raporty z ich działań i odkryć.

dostępne dla mnie iOS s Wygląd męski.

Popatrz: Nie wiesz, na kogo głosować? Ta aplikacja pozwala poznać kandydatów i ich propozycje

Mapa nieba

To pionier aplikacji do oglądania gwiazd, ponieważ projekt został pierwotnie uruchomiony przez Google, Była jedną z pierwszych To pozwoliło nam zbadać niebo.

Mimo że od jakiegoś czasu nie otrzymywał aktualizacji, nadal działa świetnie. Co więcej, Ideał Dla tych, którzy ledwo są zintegrowani z jakimś królestwem Miłośnicy astronomii.

dostępne dla mnie Wygląd męski.

Star Walk 2

Jeśli szukasz bardziej wszechstronnego doświadczenia, wypróbuj tę aplikację, ponieważ używa Aparat fotograficzny s Lokalizacja Z twojego urządzenia, żeby ci dokładnie powiedzieć Jaką gwiazdę lub planetę widzisz.

Ponadto w aplikacji znajdziesz ogólne informacje o każdym ciele astronomicznym. W rzeczywistości istnieje sekcja, która wskazuje, kiedy można zobaczyć każdą gwiazdę na niebie.

Dostępna wersja Wolny Z celem Wygląd męski mi iOS. Plik Opcja płatności Nie zawiera reklam i też możesz go znaleźć Wygląd męski mi iOS.

Star Walk 2 w Google Store.

Światło Sky View

Kontynuuj pracę z aplikacjami, aby zobaczyć, które gwiazdy wykorzystują Rozszerzona Rzeczywistość. Podobnie jak w poprzednim przypadku, za pomocą tego narzędzia możesz również skierować aparat telefonu komórkowego w stronę nieba.

Fajne jest to, że zawiera również Tryb nocny Pomoże ci to podczas nocnych poszukiwań gwiazd. Dodatkowo pokazuje informacje i dane o galaktykach, planetach, gwiazdach i konstelacjach.

Możesz mieć to jedno i drugie iOS Jak w przypadku Wygląd męski.

Aplikacje do oglądania gwiazd i planet

SkyView w sklepie iOS. Zrzut ekranu.

Sky Safari

jeszcze Małe planetarium Pasuje do Twojego telefonu komórkowego. Dzięki tej aplikacji będziesz musiał również wskazywać niebo, aby odkryć otaczające Cię gwiazdy. Istnieją również dane, interaktywne informacje i wykresy, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o gwiazdach, planetach i nie tylko.

Intrygujące jest to, że aplikacja oferuje również Symulacja tego, jak wyglądało niebo W ostatnich dziesięcioleciach.

Jest dostępny dla Wygląd męski s iOS.

Zalecamy: Jąkanie wypędzi tych, którzy to robią Odsłoń ciało (Zapewni także informacje edukacyjne, których należy unikać)

Egzoplaneta

Wątpimy, że w krótkim czasie poznasz już wszystkie elementy składające się na nasz Układ Słoneczny. Ale jeśli chcesz zrobić następny krok i poczuć się odważnym, pobierz tę aplikację, która się na tym skupia Egzoplanety.

To są planety, które są w innym systemie. To jest Krąży wokół gwiazdy innej niż słońce. Ta aplikacja działa jako rodzaj katalogu, w którym możesz je poznać.

To narzędzie jest dostępne tylko dla iOS.

Star Tracker

Tutaj ponownie pojawia się rzeczywistość rozszerzona. W zwykłej wersji aplikacji wystarczy skierować telefon komórkowy w kierunku nieba.

W rzeczy samej , Nie podaje tak szczegółowych informacji Podobnie jak inne aplikacje do oglądania gwiazd i planet. Chociaż tak, jest bardzo łatwy w użyciu.

Darmowa wersja jest dostępna pod adresem Wygląd męski s iOS.

Mapa gwiazd

Wreszcie inną opcją, dzięki której aplikacje mogą zobaczyć gwiazdy, jest ta Jest to bardzo łatwe do naśladowania. Masz możliwość wycelowania i odkrycia planety, którą oglądasz na żywo.

Ale nie musisz zwariować. Jeśli należysz do osób, które dostają zawrotów głowy, możesz również usiąść i przesunąć palcem ekran, aby zobaczyć konstelacje w pobliżu swojej lokalizacji.

Niektóre z danych dostarczonych przez aplikację to jasność i odległość ciała niebieskiego. Możesz także zobaczyć, jak wygląda niebo W innych częściach świata.

Masz to za iOS s Wygląd męski.

Aplikacje Atronomía

Star Map w Apple Store.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *