Apple: Jakie problemy mogą się zdarzyć, jeśli wypróbujesz iOS 16 beta na swoim iPhonie? | Telefony komórkowe | telefon komórkowy | Hiszpania | Meksyk | Kolumbia | Stany Zjednoczone | technologia

Wersja beta iOS 16 została już odblokowana, więc użytkownicy mogą ją wypróbować. Ponieważ jednak nie jest to ostateczna wersja systemu operacyjnego, która zostanie wydana wraz z iPhone 14, może powodować problemy w korzystaniu z niej. Dowiedz się, które się pojawiają.

Zanim zdecydujesz się zainstalować wersję próbną iOS 16 Pamiętaj, że na swoim urządzeniu Te problemy mogą mieć wpływ na Twój dzień. Nie tylko dlatego, że ty Iphone Może nie działać normalnie, ale ponieważ Przeciążenie pracą może wpłynąć na zespół.

Z tego powodu wersja próbna jest opcjonalna i zalecana dla tych, którzy chcą przetestować nowe funkcje systemu operacyjnego. on jest nazywany, manzana To tylko „wymusi” aktualizację do iOS 16 Kiedy wszystko będzie gotowe. zatem, Od użytkownika zależy rozwiązanie tych problemów lub poczekanie na pojawienie się ostatecznej wersji.

Patrzeć: WhatsApp: możesz przesyłać czaty z Androida na iOS

Jakie problemy mogą wystąpić podczas testowania iOS 16 beta?

1. Niestabilność systemu. Problemów występujących w każdej wersji beta. Ponieważ nie jest to wersja, która zostanie wypuszczona na rynek, nadal wymaga dopracowania i rozwiązywania problemów, więc zwykle system operacyjny nie działa poprawnie.

dwa. Niestabilność aplikacji. Podobnie jak w poprzednim punkcie, jest obecny we wszystkich wersjach beta. Aplikacje nie będą działać tak, jak zawsze i mogą się samoczynnie zamknąć lub działać wolno.

3. Aplikacje nie przestają działać. O ile go zamkniesz, będzie nadal zużywał energię i pamięć RAM. Mogą nawet pracować przez ponad 10 godzin w tle, mimo że masz je wyłączone pod każdym względem.

Patrzeć: iPhone 14: Filtr etui potwierdza zmiany w nowych telefonach komórkowych Apple

cztery. Bateria zużyje się szybciej. W związku z powyższym będzie działać bardziej, ponieważ system nie działa wydajnie. Oznacza to, że zużywa więcej energii, ponieważ wymusza wiele działań na Twoim iPhonie.

5. Twoje urządzenie się nagrzeje. Z powodu przeciążenia systemu iPhone kilkakrotnie się przegrzeje. Nie pomaga to w wydłużeniu czasu pracy baterii. Ponadto temperatury otoczenia mogą nie powodować ciągłego przegrzewania się urządzenia. Nawet jeśli na półkuli południowej panuje zima, jeśli jesteś na półkuli północnej, wiesz, że fala upałów może w końcu uszkodzić Twój telefon komórkowy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.