Apple już pracuje nad iPadem Mini siódmej generacji

gama tabletów manzana Jest większy niż kiedykolwiek, aw ciągu ostatnich dwóch lat przeszedł niektóre z najdalej idących zmian. Najbardziej godne uwagi były nowe ekrany z cieńszymi ramkami i konwersja Touch ID na czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu. Pod tym względem były bardziej agresywne niż sam iPhone, który wciąż jest pod tym względem dość konserwatywny. Wiemy teraz, że Apple pracuje nad iPadem Mini siódmej generacji, który może zostać wydany w przyszłym roku, jeśli weźmiemy pod uwagę informacje, które znamy teraz.

Co stanie się z tym modelem?

To jeden z najbliższych Apple analityków, Ming Chi Kuo, mówił o tym nowym tablecie z Cupertino io tym, co Apple o nim pomyśli. Z jednej strony przypomina nam, że spekulowano, że w przyszłości ten mini model może zostać zastąpiony przez Nowy składany iPad Około 2025 r. Ale Wydaje się, że tak się nie stanie., co wcale nas nie dziwi, bo wydawało się, że to raczej pośpieszna randka. Zamiast tego zauważył, że Apple aktualizuje iPada mini w przyszłym roku, w 2023 roku, jako rozsądną rzecz do zrobienia.

Według jego przewidywań nadejdzie to pod koniec roku, więc może zostać zaprezentowany w Keynote lub komunikacie prasowym nieco później niż iPhone 15, być może w październiku, ten ostatni to już nasze żniwa. A główną nowością tego modelu będzie Zmień swój procesor na mocniejszy. Nie będziemy się zatem spodziewać kolejnych nowości, zachowując dotychczasowy format, z wyświetlaczem o cienkich krawędziach i Touch ID zintegrowanym z przyciskiem zasilania.

A to dlatego, że te informacje o składanych urządzeniach Apple’a jeszcze za dwa lata zawsze wydawały się zupełnie niewiarygodne, zwłaszcza ze względu na powolność Apple w rozwijaniu tego nowego typu technologii. I tak, wydaje się bliższe rzeczywistości, że iPad Mini nowej generacji ma tylko niewielkie zmiany, jeśli chodzi o wydajność urządzenia. W tym roku Apple Dokonano znaczących zmian w zakresie dostępnych iPadów.

Najpierw z iPadem dziesiątej generacji, który trafnie naśladował nowy design modeli Mini i Air. Najgorsze jest związane z ceną, która znacznie wzrosła, nie oferując ulepszeń w tych dwóch ostatnich modelach. Przejście z jednego dnia na drugi kosztuje kolejne 100 euro. Modele, które kiedyś kosztowały od 300 do 450 euro, teraz kosztują około 600 euro. Oczywiście inflacja wpłynęła również na bardziej zaawansowaną technologię. iPady pozostają jednym z najpopularniejszych produktów Apple i podobnie jak w wielu innych kategoriach, produkty Apple często zajmują czołowe miejsca na listach przebojów.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.