Apple może wydać nowy wyświetlacz Pro Display XDR w przyszłym roku

Nowy model wyświetlacza Pro Display XDR nie będzie oferował korzyści płynących z wyświetlaczy Liquid Retina XDR.

Niektóre mało znane produkty Apple, jeśli tak naprawdę można powiedzieć, to ich ekrany. Przez lata firma pracowała nad stworzeniem doskonałych wyświetlaczy dla swoich komputerów Mac, dla tych profesjonalistów, którzy szukają dodatkowych funkcji do tego, co już możemy znaleźć w ich iMacach lub laptopach. Jego najnowsze dzieło, Pro Display XDR, ekran o wysokiej wydajności Naprawdę fajny projekt i ciekawe specyfikacje.

Jednak firma nie spieszy się z modernizacją tej linii produktów. A w latach, które mijają między modelem a modelem, branża nadal szybko się rozwija. Oferują nawet w nowym iPadzie Pro, iPhonie 13 Pro i MacBooku Pro ekran, który nie będąc na poziomie Pro Display XDR, ma już funkcje, których w tym ostatnim brakuje, Jak Promocja.

Na szczęście dla tych, którzy czekają na aktualizację Pro Display XDR, przeciek Umieść tweeta Skomentował to LG będzie działać na trzech ekranach dla urządzeń Apple. Dwa 24-calowe i 27-calowe wyświetlacze dla przyszłych modeli iMaca oraz dwa 32-calowe wyświetlacze z niestandardowym chipem zgodnym z nową generacją wyświetlacza Pro Display XDR.

Oczywiście, podobnie jak nowe modele MacBooków Pro, ekrany mają zarówno 27, jak i 32 cale Będzie miał technologię miniLED i 120 Hz z ProMotion. Patrząc na to, jaki poziom został już pokazany, możemy spodziewać się wspaniałych rzeczy po tych nowych ekranach.

iMac Pro: mały 27-calowy wyświetlacz LED, gotowy do pracy w ciągu kilku miesięcy

Niestety, musimy jeszcze trochę poczekać, aby przekonać się, czy ta plotka okaże się prawdziwa, czy po prostu odejdzie w zapomnienie, jak wiele innych, do tego czasu zawsze będzie lepiej. Utrzymuj niskie oczekiwania. Jak zawsze, plotki nie mogą niczego wymyślić, bez względu na to, jak wiarygodne jest ich źródło.

Powiązane tematy: Jabłko

Zasubskrybuj Disney+ za jedyne 8,99 €! subskrybować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.