Apple Music integruje Primephonic, klasyczną usługę strumieniowego przesyłania muzyki

Powiązane wiadomości

Członkowie Czajkowski i Haydn w Hiszpanii mają teraz pl Apple Muzyka Bogaty repertuar umożliwiający słuchanie muzyki klasycznej poprzez transmisję. Apple kupił Primephonic, jeden z moich ulubionych do słuchania tego gatunku w Internecie.

Apple chce postawić na muzykę klasyczną w taki sposób, że nie tylko proponuje włączenie do swojego serwisu muzycznego większej liczby katalogów wielkich autorów, ale także planuje Uruchomienie aplikacji przeznaczonej wyłącznie dla tego gatunku. “Wkrótce zaoferujemy ekskluzywne doświadczenie muzyki klasycznej, które bez wątpienia będzie najlepsze na świecie” – zaznaczyli w oświadczeniu.

Oprócz katalogu Primephonic, producent iPhone’a zintegruje funkcjonalność opracowaną przez ten startup ze swoimi aplikacjami, aby przeglądać bibliotekę słynnych symfonii i orkiestr. To ma Zniknięcie aplikacji Primephonic, skłaniając użytkowników do subskrypcji usługi Apple, aby nadal cieszyć się klasyką.

De Primephonic z Apple Music

Primephonic narodził się trzy lata temu jako niewielki projekt skierowany do największych fanów gatunku. Jednak ich cel był znacznie szerszy: „zapewnić, że muzyka klasyczna pozostanie aktualna dla przyszłych pokoleń”, wyjaśnia Gordon B. Getty, główny współpracownik Primephonic.

Wraz z zakupem tej firmy przez Apple ten cel może być jeszcze bliższy. „Mamy możliwość przybliżenia szerokiej publiczności muzyki klasycznej i Łączymy nowe pokolenie tłumaczy Z nowym pokoleniem słuchaczy” – mówią. W ubiegłorocznym wywiadzie dla MixpanelHenrique Boregio, dyrektor ds. technologii w Primephonic, wyjaśnił, że „większość naszych użytkowników ma ponad 55 lat, ma wysoki poziom wykształcenia i stosunkowo zamożną sytuację ekonomiczną”.

z 7 września aplikacja Primephonic nie będzie już dostępna Jako usługa wraz ze wszystkimi jej katalogami i funkcjami przeniesiemy się na platformę Apple Music. Kilka miesięcy temu miała już ponad trzy i pół miliona kompozycji od 170 tysięcy artystów. Od dziś ta klasyczna aplikacja muzyczna nie przyjmuje już nowych subskrybentów.

Muzyka Apple

Jabłko

Omikrona

według Strona PrimephonicI Klienci z aktywną subskrypcją otrzymają cashback Mogą też użyć kodu, aby bezpłatnie wykorzystać sześć miesięcy Apple Music, jeśli chcą nadal cieszyć się muzyką, nawet jeśli uległa ona zmianie. Standardowa pojedyncza subskrypcja usługi Apple wynosi 9,99 EUR miesięcznie.

jabłkowy Dowiedz się o sukcesie Primephonic, który stał się jedną z ulubionych usług tej publiczności. Oprócz katalogu muzyki klasycznej, Apple Music zintegruje z aplikacją najlepsze funkcje nawigacyjne, takie jak wyszukiwanie według kompozytora i repertuaru lub szczegółowe prezentacje metadanych muzyki klasycznej.

Ekskluzywna aplikacja

Oprócz tych niemal natychmiastowych zmian, gigant technologiczny ma bardziej szczegółowe plany dla swoich wielkich autorów piosenek. Daleko od bycia dodatkową zawartością w obszernym katalogu muzycznym Apple, Klasyczny gatunek będzie miał własną platformę.

Choć nie podaje zbyt wiele szczegółów w oświadczeniu, Apple to potwierdza w 2022 Planuje uruchomienie klasycznej aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki, niezależnej od Apple Music. Wskazuje to na zainteresowanie, które wciąż wzbudza gatunek wśród fanów.

Primephonic jest teraz dostępny w ponad 150 krajach, w tym w Hiszpanii. Ich ceny wahały się Od 9,99 € miesięcznie W przypadku jakości MP3 320 kb/s w wersji premium i 14,99 EUR za subskrypcję platynową, która oferowała 24-bitową jakość FLAC, porównywalną z oferowaną obecnie przez Apple Music.

Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *