Apple nie opracowałby własnego modemu 5G, więc iPhone 2023 będzie nadal korzystał z modemów Qualcomm, według Ming-Chi Kuo

W ciągu ostatnich kilku lat firma manzana Pracował nad rozwojem Prywatny modem 5G Dzięki temu nie musisz polegać na innych dostawcach, aby móc zapewnić łączność 5G z Twoim iPhonem i iPadem.

Obecnie urządzenia Apple, które posiadają technologię 5G są zintegrowane z modemem wyprodukowanym przez giganta Qualcomm. Apple nie chce jednak nadal na nim polegać, dlatego działa tak dobrze, że iPhone z 2023 roku w końcu integruje własny modem 5G.

Wygląda jednak na to, że wysiłki Apple, aby wypełnić tę misję, poszły na marne, od czasów znanego nam azjatyckiego analityka Ming Chi Kuopotwierdza, że ​​rozwój jego modemu 5G utknął w martwym punkcie, co opóźnia projekt.

W tej chwili powód, dla którego Apple nie mógł opracować własnego modemu 5G, jest nieznany. Oznacza to jednak również, że Qualcomm będzie musiał dostarczyć kolejny rok modemów 5G dla iPhone’a odpowiadający 2023 r., choć oczywiście to wszystko plotka i na ten moment nie mamy niczego potwierdzonego.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.