Apple otwiera drzwi po raz pierwszy w Apple Park, ale mają sztuczkę

Właściwie Nie ma już nic do następnego dużego wydarzenia Apple: WWDC 2023. Oczekuje się, że Cupertino przedstawi światu nowości w zakresie oprogramowania w postaci iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10 i nowego xrOS. Ponadto spodziewane są innowacje sprzętowe, takie jak nowy 15-calowy MacBook Air, oczekiwany Reality Pro, który niewątpliwie będzie klejnotem w koronie.

Kilku szczęśliwych programistów jest zaproszonych na to wydarzenie i będą mogli cieszyć się tym, co jest rozumiane jako historyczne. Jedna z najważniejszych prezentacji w świecie technologii. byłoby jak Byli świadkami pokazu na żywo pierwszego iPhone’a. Jednak nie byłoby to jedyne. Apple przygotowało dla nich kolejne niespodzianki.

Apple Park otwiera swoje podwoje

Po raz pierwszy Apple otworzy drzwi Apple Park na zewnątrz. Do tej pory wszystko, co znaliśmy i znaliśmy, widzieliśmy na filmach lub zdjęciach. usuń to, Polityka Apple była całkowicie niejasna. Nie pozwolili nikomu spoza firmy na dostęp do ich „statku kosmicznego”. Ale teraz wszystko się zmieniło.

5 czerwca zaproszeni programiści będą mogli zjeść małą przekąskę przed godziną 10:00 czasu lokalnego (19:00 czasu hiszpańskiego), Co to będzie, gdy pokażą myśl przewodnią?. Później zostanie wprowadzone słynne State of the Union, mniej znane, bardziej skoncentrowane na programistach wydarzenie, które zagłębia się w wiadomości o nowych systemach operacyjnych.

Przecież to wszystko tam będzie Dwie wycieczki po trzydzieści minut każda pozwalają gościom zobaczyć Apple Garden. Będą musieli wybrać pomiędzy odwiedzeniem znanego nam wszystkim biura, Caffe Macs, wystawą w „The Gallery”, a z drugiej strony udaniem się do centralnej części Apple Park. Można tam odwiedzić słynną fontannę, tęczę, którą można zobaczyć na wszystkich imprezach itp.

Do tej pory Apple nie otworzyło żadnego z tych obszarów dla ogółu społeczeństwa. Taka wizyta może być niesamowita. Ci, którzy mają do niego uprzywilejowany dostęp Możesz cieszyć się wyjątkową wycieczką po jednym z najdroższych budynków na świeciektóra na razie nie otwierała swoich drzwi, jest teraz otwarta dla nielicznych.

w Applesphere | Apple Reality Pro: Wszystko, co wiemy o okularach rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *