Apple TV jest teraz dostępny na większości urządzeń Android TV Android

Mamy wieści od giganta jabłko, gdzie potwierdzili za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, że Oficjalny dostęp do aplikacji Apple TV na platformie Google Android TV.

miał Oficjalne konto na Twitterze w Apple TV Co ujawniło tę doskonałą wiadomość, gdy powitali urządzenia Android TV w swojej usłudze przesyłania strumieniowego wideo.

Od teraz będziesz mógł zobaczyć całą zawartość kupioną na swoim koncie Apple, a także uzyskać dostęp do kolekcji seriali i filmów, które oferuje. Apple TV +Wszystko bezpośrednio z telewizora lub urządzenia Android TV.

Po prostu przejdź do Sklepu Google Play na swoim Android TV, wybierz wyszukiwarkę i wpisz „Apple TV”, a następnie kontynuuj pobieranie, a następnie zainstaluj.

Jeśli czytasz nas ze swojego komputera, kliknij w link, który zostawimy, który przeniesie Cię do Google Play i tym samym możesz pobrać Apple TV bezpośrednio na swoje urządzenie za pomocą Android TV, wybierając go na liście urządzeń.

Podłącz Apple TV

z naszej strony , Możemy potwierdzić, że Apple TV działa na Entel TV deco, Xiaomi Mi Box S, Mecool KM2 i DirecTV Go Box. Przeprowadziliśmy badania dotyczące WOM TV Box i w tej chwili Apple TV się nie wyświetla.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *