Apple ułatwi Ci udostępnianie danych dotyczących Twojego zdrowia rodzinie i lekarzom

Jedną z zalet, jakie zapewni iOS 15, będzie aplikacja Zdrowie, w której dodano szereg nowych funkcji.

Nie tylko będziemy mieli więcej opcji śledzenia naszego zdrowia, ale także będziemy mieli możliwość udostępniania tych danych innym osobom.

Apple ułatwi monitorowanie stanu zdrowia Twoich bliskich na odległość

jabłko Doda ciekawą dynamikę z iOS 15, która ułatwi monitorowanie stanu zdrowia naszych bliskich na odległość.

Wciąż przechodzimy przez wiele środków zdrowotnych z powodu COVID-19 i nie jest łatwo odwiedzić naszych krewnych. Sytuacja staje się bolesna, jeśli część z nich ma problemy ze zdrowiem lub wymaga regularnych badań kontrolnych. Więc ta nowa praca jabłko Doda do swojej aplikacji Zdrowie wraz z pojawieniem się iOS 15, który może nam pomóc w tym kontekście.

A dynamika będzie bardzo prosta. W aplikacji znajdziemy nową zakładkę „Udostępnianie”, która pozwoli nam wybrać serię użytkowników do śledzenia naszych danych zdrowotnych. W ten sposób możemy udostępnić informacje członkowi rodziny, personelowi medycznemu, opiekunowi itp.

Aby te dane miały sens dla drugiej osoby, Apple przedstawi je za pomocą szeregu narzędzi. Na przykład zobaczą wykresy wyjaśniające nawyki lub kontrole użytkowników, a także trendy i statystyki pokazujące ewolucję w różnych okresach.

Z drugiej strony, aplikacja Apple Health doda również nowe funkcje, aby zapewnić użytkownikom przydatne informacje. Na przykład zespół Apple wspomniał o funkcji „Walking Steadiness”, która wykorzystuje czujniki iPhone’a do śledzenia szeregu czynników, które mogą mierzyć stabilność użytkownika. W ten sposób możesz zmierzyć ryzyko upadków i zapobiec użytkownikowi, a także zasugerować serię ćwiczeń stymulujących stabilność.

Z drugiej strony dodano trendy, które ostrzegają użytkowników o wszelkich zmianach w ich nawykach dotyczących zdrowia i aktywności fizycznej. Wszystkie te nowe funkcje będą dostępne po wydaniu iOS 15.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *