Apple uzna iPhone’a 5c za „przestarzałego” od listopada | iPadamini | Telefony komórkowe | telefon komórkowy | Hiszpania | Meksyk | Kolumbia | technologia

iPhone 5c od 1 listopada będzie uważany za „przestarzałe” urządzenie. Firma uważała już telefon komórkowy za przestarzały produkt, ale teraz nie będzie miał żadnego wsparcia. Etykieta „przestarzały” spadnie również na trzecią generację iPada mini.

Apple oznaczył iPhone’a 5c jako przestarzały w październiku 2020 r., co oznacza, że ​​firma i jej usługodawcy mogą wykonywać tylko niektóre naprawy produktu, pod warunkiem dostępności części zamiennych. 1 listopada Apple oznaczy iPhone’a 5c jako produkt przestarzały i zakończy wszystkie naprawy i usługi, zgodnie z notatką przesłaną do autoryzowanych dostawców usług.’, on ma na myśli .

Patrzeć: Jak wyłączyć wykrywanie wypadków na iPhonie 14 i Apple Watch?

iPod mini trzeciej generacji również został sklasyfikowany przez Apple jako „przestarzały”. „Apple powiedział również w notatce, że iPad mini trzeciej generacji z Wi-Fi i TD-LTE zostanie uznany za przestarzały tego samego dnia– dodaje.

Telefon komórkowy Apple był jednym z pierwszych, który miał żywsze kolory. „„iPhone” 5c był kultowym iPhone’em wydanym wraz z iPhone’em 5s we wrześniu 2013 roku.. ‌iPhone‌ 5c był pierwszym telefonem oferowanym w wielu jasnych, żywych kolorach, w tym niebieskim, zielonym, różowym, żółtym i białym, w „niezwykle plastikowym” wyglądzie.– dodaje mediator.

Patrzeć: Linia lotnicza zabrania pasażerom przewożenia AirTagów w bagażu

Ponadto ten telefon komórkowy oznaczał epokę, ponieważ był urządzeniem low-end o firmowej jakości. „„iPhone” 5c to także pierwszy raz, kiedy Apple wypuścił model low-end iPhone‌ skierowany do klientów, którzy zwracają uwagę na budżet.z modelem 16 GB już od 99 USD z dwuletnią umową w USA”, podsumowuje.

Od 1 listopada iPhone 5c i iPad mini trzeciej generacji całkowicie przestaną otrzymywać wsparcie. Oznacza to nie tylko wsparcie dla Twojego systemu operacyjnego (oprogramowanie), ale także wsparcie techniczne ekspertów Apple (sprzęt).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *