Apple Vision Pro będzie dostępny z funkcją rozpoznawania twarzy w celu określenia najbardziej odpowiedniego rozmiaru dla każdego użytkownika – Technologia

Apple Vision Pro będzie dostępny z funkcją rozpoznawania twarzy w celu określenia najbardziej odpowiedniego rozmiaru dla każdego użytkownika – Technologia

Madryt, 12 (Portaltic/EP)

Apple Vision Pro, którego premiera potwierdzona jest 2 lutego, pojawi się z nową aplikacją dostępną w App Store, która współpracuje z rozpoznawaniem twarzy, dzięki czemu użytkownicy będą mogli wybrać najbardziej odpowiedni dla widza rozmiar.

Firma potwierdziła kilka dni temu, że projektor ten trafi na rynek w pierwszym tygodniu przyszłego miesiąca, zaczynając być sprzedawany w Stanach Zjednoczonych w cenie 3499 dolarów i zapewniając dostęp do ponad miliona aplikacji na iOS i iPadOS.

To urządzenie, które będzie miało pojemność 256 GB, będzie można również zarezerwować od 19 stycznia przyszłego roku i zapewni dostęp do katalogu 250 tytułów w Apple Arcade, oprogramowaniu biurowym Microsoft, Slack i platformach do transmisji na żywo. Z treści takich jak Apple TV+ i Disney+.

Chociaż firma kierowana przez Tima Cooka nie wyjaśniła, ile jednostek wprowadzi do sprzedaży od 2 lutego, analityk Ming-Chi Kuo skomentował niedawno, że na premierę wyprodukuje od 60 000 do 80 000 sztuk, co jest obecnie ograniczone. Do Stanów Zjednoczonych.

Ponadto produkt ten zostanie wprowadzony na rynek wraz z wprowadzeniem nowej aplikacji przeglądarki, która będzie dostępna w sklepie App Store i która wykorzystuje biometryczne rozpoznawanie twarzy w celu określenia najodpowiedniejszego rozmiaru przeglądarki dla każdego użytkownika.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *