Apple Watch Series 8 może być dostępny w trzech różnych rozmiarach

Apple zawsze wybierało dwa warianty rozmiaru dla swojego Apple Watch. Pozwala to konsumentowi wybrać najbardziej odpowiedni model na jego nadgarstek bez poświęcania funkcjonalności, ponieważ oba warianty – z wyjątkiem przekątnej ekranu – mają te same cechy. W przyszłym roku, zgodnie z nową plotką, Apple Watch Series 8 Może być o jeden rozmiar większy, co zwiększa opcje dostępne dla użytkowników do trzech.

Ross Young, prezes Display Supply Chain Consultants, który zwykle otrzymuje istotne informacje o nadchodzących płytach sprzętowych Apple, Wskazówki w Z nadchodzących ekranów Apple Watch Series 8 Będzie większy niż obecne modele. Podkreśla również, że nie byłoby zaskoczeniem, gdyby pojawiły się aż trzy różne wersje.

Nie wiadomo, tak, jakie rozmiary Apple Watch może osiągnąć w przyszłości. Obecnie Apple Watch Series 7 Jest dostępny W wersjach 41 i 45 mm. Nie ma sensu oglądać mniejszej wersji 41mm, więc Trzecia opcja może mieć rozmiar 48 mm.

Może to być również trzecia forma, do której odnosi się Jung plotka Apple Watch Explorer, choć Young nic o tym nie mówił. Jednakże, Bloomberg Wspomniałem ostatnio, że firma pracuje nad Bardziej wytrzymała wersja dla użytkowników uprawiających sporty ekstremalne. Biorąc pod uwagę, że ten model będzie zawierał wytrzymały pokrowiec, jego rozmiar może być nieco większy niż w innych wersjach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *