Apple wycofuje iPhone’a XR, iPhone’a 12 Pro i Pro Max i zachowuje iPhone’a 11

Co roku Apple wypuszcza na rynek nowe terminale. W tym roku był to nowy iPhone 13, Mini, Pro i Pro Max, pełna gama urządzeń peryferyjnych, które firma ma teraz w ofercie. Mówimy to, ponieważ ugryzione jabłko znacznie zmieniło jego fasadę Aby zrootować iPhone’a XR, iPhone’a 12 Pro i Pro Max.

Modele, których Apple nie sprzedaje już na swojej stronie internetowej

Jak już powiedzieliśmy, pojawienie się nowej serii telefonów komórkowych przynosi znaczące zmiany w produkcji firmy. Apple nie jest wyjątkiem i jak co roku ogranicza swój katalog do minimum w stosunku do telefonu. I nie zobaczysz bardzo zacofanych modeli, najwyżej po dwóch latach i z różnicami nie tylko w cenie, ale także w sprzedaży.

Jeśli przyjrzymy się sklepowi Cupertino, który został zamknięty podczas wydarzenia, niektóre modele iPhone’ów zniknęły w jego dziale. jak widzisz , iPhone XR odszedł na zawszeAle to nie jedyny model, za którym będziesz tęsknić z tych wszystkich, którzy wciąż tam są. I nadal możesz dostać iPhone’a 11 i jego mini wersję, tak jak robisz z iPhone 12, którego nie można już kupić w żadnym z wariantów iPhone 12 Pro i Pro Max. Tak więc, jeśli chcesz tego, co najlepsze z najlepszych jabłek, masz tylko opcję obecnego nowego modelu.

Przejście ma sens, jeśli podążamy za wzorcem widziany w zeszłym rokuTymczasem to iPhone 11 stracił najwięcej edycji premium w porównaniu z pojawieniem się serii 12. Ale to nie jedyne zmiany, które są doceniane, ponieważ w Apple Store jest więcej zniżek i zniżek. na przykładJednak iPhone SE nie ma już wersji 256 GB i pozostaje tylko 64 i 128 GB, jak to się dzieje w przypadku 11.

Odnośnie innych stacji, iPhone 11 dostaje obniżoną cenę i można go teraz kupić od 589 euro, Podczas iPhone 12 otrzymuje pierwszą obniżkę cen, zaczynając od 689 euro. Oczywiście, jeśli chcesz więcej miejsca do przechowywania, ceny te wzrosną.

iPhone 12

Sklepy nadal sprzedają iPhone’a 12 Pro i Pro Max

Prawdą jest, że Apple nie sprzedaje już niektórych swoich telefonów jako iPhone XR lub 12 Pro i Pro Max, ale nie wszystko stracone. Niektóre sklepy nadal umieszczają go na swoich półkach z różnymi kolorami i przestrzenią po nieco obniżonej cenie w stosunku do ceny początkowej. Nadal masz czas, jeśli chcesz skorzystać z jednego z tych szablonów, zanim znikną.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *