Arcane osiągnął szczyt Netflix w 38 krajach

Riot Games i najnowsza seria Netflix, tajemniczyOsiągnęli wielki sukces. Zadebiutował jako najlepszy serial na platformie streamingowej w 38 krajach, według Flexpatrol.

Arcane zostało szeroko nagłośnione przez Riot, a materiały promocyjne serialu wyemitowano tuż przed rozpoczęciem finałów Mistrzostw Świata. League of Legends Od 2021 r. został również dobrze przyjęty przez krytyków i fanów bardzo śmieszne na całym świecie. Dlatego jego początkowa popularność nie dziwi.

w tym czasie, tajemniczy Według Flixpatrol jest numerem jeden w serialu Netflix w krajach takich jak Brazylia, Dania i Polska. Serial znajduje się również w pierwszej piątce w Kanadzie i Korei Południowej. Dotarł do pierwszej dziesiątki w krajach takich jak Stany Zjednoczone i Wielka Brytania.

tajemniczy Według Bloomberg. Serial osiągnął 130 milionów wyświetleń w kraju w ciągu kilku godzin i szybko stał się najczęściej wyszukiwanym tematem na platformie streamingowej Tencent.

Serial przedstawia swoim widzom kilka znanych postaci ze świata bardzo śmieszne, takich jak Caitlyn, Jinx, Vi, Jayce i Ekko. Ich historie przecinają się tu i tam, tworząc porywającą tajemniczą fabułę, szczególnie dla fanów Riot MOBA.

Jak dotąd tylko pierwszy rozdział tajemniczy. Premiera drugiego i trzeciego filmu odbędzie się odpowiednio 13 i 20 listopada. Mając to na uwadze, możliwe, że tajemniczy W tym miesiącu pozostaje najchętniej oglądanym serialem w wielu krajach.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w języku angielskim przez Matthews Mitri 8 listopada 2021 r.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *