Arceus, poznaj swój świat w sześć minut

Legendy Pokemonów: Arceus reprezentuje nową erę Pokemony, ale nie zmiana pokoleniowa. To dość dziwny punkt dla ósmego pokolenia, ponieważ „przerabia” Pokemon Brilliant Diamond / Shining Pearl Nie „ewoluował” zgodnie z oczekiwaniami. w tym samym czasie ,głównyW Madi Snouh zaczerpnął koncepcję obszaru dzikiej przyrody z Miecz / Tarcza Pokemona I wznosi to na nowy poziom, całkiem dosłownie.

Obszar Hisui oferuje swobodę poruszania się i zbierania gatunków, bez konieczności zajmowania się początkowo trenerami. Właśnie powstaje w świecie Pokémonów, a my będziemy aktywną częścią jego rozwoju dzięki pierwszym Poké Ballom. Ale koncepcja walki o zwycięstwo i zdobywanie medali na siłowni nie jest częścią tego równania.

Musisz walczyć z dzikimi Pokemonami, trenować je i walczyć z jednymi z najtrudniejszych Pokemon Manor. Ale powinieneś także nauczyć się zarządzać zbilansowaną dietą i unikać poddawania się niebezpiecznym atakom niektórych Pokémonów. Będziesz trzymał Pokémony w owczarni, niosąc swoją sześcioosobową drużynę. Możesz także obozować, aby odzyskać siły przed dalszą eksploracją.

W tym czasie będziesz podróżować po zielonych polach na grzbiecie Wyrdeera, błękitnych morzach Basculegionu lub otwartym niebie na pokładzie Braviary of Hisui. Natura pełna życia i pokemonów, dawno temu, że miasta szturmowały okolicę i narodził się jego współczesny rok.

Legendy Pokemonów: Arceus Będzie dostępny na Nintendo Switch 28 stycznia 2022 roku.

spis treści Legendy Pokemonów: Arceus

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *