Argentyna debiutuje z Polską w Lidze Narodów

Drużyna siatkówki Argentyny Przedstawiamy na Siatkówka Ligi Narodów (NLV) W najbliższą środę od 17:30 w ESPN 3Przed nim Aktualny dwukrotny mistrz świata, Polska, W Kanadzie. Prowadzone przez Marcelo Mendes Zmierzą się z pierwszym oficjalnym meczem sezonu z młodą drużyną bez wskazówekSzkolony podczas pobytu w Buenos Aires.

Bruno Lima, Augustine Loser (obaj zagrają w inauguracyjnym meczu z Polską) i Fagundo Conte.

Konkurencja

The Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn Czy konkurencja z Przez okres dwóch miesięcyGdzie 16 najlepszych drużyn rywalizuje w formacie trzytygodniowym oraz w dwóch z ośmiu stref drużynowych. Co tydzień inna lokalizacja i Pod koniec 12 meczów każdej z drużyn osiem najlepszych drużyn awansuje do finału. Odbędzie się to w Bolonii we Włoszech w dniach 20-24 lipca 2022 r.

Do zobaczenia

Nadal zagra w Argentynie

Pochodzenie VNL Przybyła w 2018 roku, aby zastąpić poprzednią Ligę Światową (mężczyzn) i Grand Prix Wymarłych Kobiet, Połączenie dwóch gałęzi w jedną konkurencję. Za to finały Jeśli pierwsza ósemka w tabeli ogólnej awansuje, będzie miała układ prosty, ćwierćfinały, potem półfinały i, aż do finału, mecze medalowe.

Ci, którzy zostali na zewnątrz

Do zobaczenia

Podobnie jak Rafa Nadal, Swartzman awansował o jedno miejsce w rankingu ATP

14 argentyńskich graczy, którzy podróżowali Kanada W pierwszym tygodniu zawodów: matias sanchez Y Matias Giraudo (Właściciele statków); Bruno Lima Y Luciano Balonsky (Przeciwko); Mikołaj Lasso, Ezechiel Palacios, Manuel Armova Y Luciano Vincent (Porady); Augustyn Przegrany, Martina Ramosa, Mikołaj Serb Y Joaquin Galego (Centralny); Santiago Tanani Y Franco Massimino (Libero).

Argentyna zdobywa brąz, pokonując Brazylię na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Argentyna zdobywa brąz, pokonując Brazylię na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Mendes wybrał młodą drużynę, z pewnymi wadami i niespodziankami. Jedyna strata poniosła Christian PoglogenNajlepszy sposób na powrót do zdrowia po kontuzji Mistrzostwa Świata w Polsce i Słowenii (26 sierpnia). Jest też pewien poziom nieobecności Sebastiana Sola, Znacjonalizowany z dala od reprezentacji narodowej do gry we włoską siatkówkę.

Do zobaczenia

W NBA rywale zebrali się, aby położyć kres przemocy z użyciem broni

Federico PereiraBrąz w Tokio 2020 to jedna z niespodzianek Szkolenie nie jest brane pod uwagę przez personel. Ci, którzy nie podróżowali: Kapitan Luciano de Cecco, Kto przyjechał do kraju jako mistrz we Włoszech?Y Fakundo Conte, Kto opuścił wypolerowaną siatkówkę? Kolory klubu Ciudad do ponownego noszenia I zostałem w stolicy.

Luciano de Cecco, kapitanie.

Luciano de Cecco, kapitanie.

„Ważną rzeczą jest czas teraźniejszy i Nadszedł czas, aby ci nowi goście cieszyli się każdym telefonem. Muszą wykorzystać tradycje zbudowane przez innych, aby wzmocnić fundamenty na przyszłość”, Po towarzyskim meczu na Wyspach Owczych z Holandią, słowa de Cesco o zmianie wybranego zespołu.

Harmonogram meczów

Do zobaczenia

Mistrz nowego lidera

Będzie w reprezentacji Cztery wypadki w tym tygodniu. Po pierwszym meczu z drużyną Polar, Argentyna Zmierzy się z Niemcami w czwartek o 12:00.Z uwagi Sobota 12:00 Serbia I wcześniej zamknie swoją pierwszą prezentację Niedziela 12 czerwca o 15:00 Włochy.. też wiem Grupa dzieli się z Kanadą, Francją i BułgariąJednak nie zmierzy się z nimi.

Argentyna pokonała Holandię 3-0 w pierwszym towarzyskim meczu z Hectorem Ezartem.  (Zdjęcie prasowe FEVA)

Argentyna pokonała Holandię 3-0 w pierwszym towarzyskim meczu z Hectorem Ezartem. (Zdjęcie prasowe FEVA)

Za to Drugi tydzień, Drużyna albiceleste pojedzie na FilipinyGdzie on się zmierzy Japonia, Słowenia, Chiny i HolandiaPrzeciw komu rywal To było już mierzone przy dwóch przyjaźniach przed VNL Hector Etzard w Buenos Aires dwukrotnie wygrywał na boisku. Trzeci i ostatni tydzień będzie w Japonii.

Wszystkie stoły Argentyny

Grupa 2 – Ottawa, Kanada. Tydzień 1: 8/6 15:30 vs. Polska; 9/6 w południe 12 vs. Niemcy; 10/6 w południe 12 vs. serbski; 12.06 vs. 15.00 Włochy.

Grupa 3 – Kuosan, Filipiny. Tydzień 2: 21 czerwca vs 20:00 Japonia; 23 czerwca vs 20:00 Słowenia; 24/6 4h vs. Chiny; W porównaniu 6/25 Holandia.

Grupa 5 – Osaka, Japonia. Tydzień 3: 5/7 6h vs. Kanada; 7/8 00: 40vs Australia; 9/7 00:40 vs. Francja; 10/7 00:40 Stany Zjednoczone.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.