Argentyna: Harmonogram i miejsce oglądania na żywo meczu Pucharu Świata w Katarze 2022

Argentyna: Harmonogram i miejsce oglądania na żywo meczu Pucharu Świata w Katarze 2022

Trzeci mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata Katar 2022 rozegrany zostanie pomiędzy Polską a Argentyną w trzeciej grupie Pucharu Świata w konfrontacji na wysokim szczeblu, która odbędzie się na Stadionie 974.

Argentyna zanotowała pierwszą poważną porażkę w Pucharze Świata, przegrywając 2:1 z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. Zespół Messiego zadebiutował bardzo poważną porażką, co nie zdarzyło się od 1990 roku we Włoszech. Podopieczni Reynarda zakończyli serię 36 meczów bez porażki Argentyny. W meczu konkursowym Argentyna odniosła upragnione zwycięstwo po pokonaniu Meksyku 2:0 po wspaniałym golu napastnika Paris Saint-Germain i kolejnym w ostatniej połowie Enzo Fernandeza.

Ze swojej strony reprezentacja Polski swój pierwszy punkt w Katarze 2022 zdobyła dzięki remisowi z Aztekami pierwszego dnia (0:0). Napastnik Oakley nie wykorzystał rzutu karnego na początku drugiej połowy w meczu, w którym Polacy nie mieli prawie żadnych szans na zdobycie gola. „Białe Orły” były gorsze od Amerykanów z Ameryki Południowej. Po zwycięstwie 2:0 nad Arabią Saudyjską zajęli pierwsze miejsce w grupie C. Dobra interwencja bramkarza Chesneya oraz sukces ataku Zielińskiego i Lewandowskiego sprawiły, że w wpływowym meczu przeciwko samej Argentynie zagrali o podanie.

Polska – Argentyna Harmonogram meczów fazy grupowej Mistrzostw Świata w Katarze 2022

Mecz Kataru w grupie C Pucharu Świata pomiędzy Polską a Argentyną odbędzie się w środę, 30 listopada o godzinie 20:00 czasu półwyspowego, na Stadionie 974.

Oglądaj mecz Kataru i Polski w transmisji na żywo z mistrzostw świata

Mecz Grupy C Mistrzostw Świata Katar 2022 pomiędzy Polską a Argentyną można śledzić na żywo w Internecie na stronie Antena 3 Deportes, a także zobaczyć wynik, gole i ostatnią minutę meczu w fazie grupowej Mistrzostw Świata Katar 2022 .

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *