Argentyna nie pokazała jeszcze, co może zaoferować na mundialu

Analiza po zwycięstwie Argentyny nad Meksykiem

Dzień po triumfie Argentynanadal istnieją reperkusje Katar. Lionela Scaloniego Powiedział, że żył w bardzo szczególny sposób. Ten sam obraz wytworzony przez alternatywne miejsce pokazał, że żyją one w zupełnie inny sposób niż wcześniej zaobserwowano. Do dnia utworzenia zameldowania Puchar Ameryki w mitycznym Maracana.

Poczucie zbliżającej się eliminacji w pierwszej rundzie głęboko przeniknęło do sztabu szkoleniowego reprezentantki kraju. Gracze czuli, że potencjalne pożegnanie było tak bliskie i niesprawiedliwe podczas tego, co do tej pory było wspaniałym procesem.

Nieważne, jaką pochmurną drużynę Albiceleste zobaczymy w tej Mistrzostwa Świata, proces roboczy Lionela Scaloniego W silnej argentyńskiej drużynie był ciągły wzrost. Sami zawodnicy bardzo wysoko postawili sobie poprzeczkę i to samo kryterium pozwala nam, Argentyńczykom, wierzyć, że drużyna jest gotowa na więcej.

Musimy domagać się od zespołu kolejnej korzyści, bo kierujemy się tym, co robili w przeszłości. Kiedy Messi powiedziałTen zespół nigdy Cię nie zawiedzieJest blisko związany z tym, co umie robić najlepiej: wiązać przeciwników, narzucać swoje warunki, przejmować rolę przywódczą, ale jak dotąd nie udało mu się odkryć tych zasobów na mundialu.

Messi otworzył mecz z Meksykiem. Jest częścią zespołu i jest doskonały, ale Messi nie zawsze będzie w stanie odblokować wszystkie mecze. I nie chodzi tu o jego walory techniczne, ale o propozycje konkurentów. Argentyna Skorzystał z pomysłu Meksyku, bo grupy Gerarda Martino pozostawiony za niewykonanie swojego obowiązku; Chciał wytrzymać jak najdłużej. Ale ustaw Skaloni Znalazł lukę, aby móc wyłamać śrubę Mój ojciec.

Meksyk nie trafił w bramkę i całą odpowiedzialność przerzucił na Argentynę. W drugiej połowie opóźnili swoje linie o 30 metrów z powodu zmian dokonanych przez Argentynę. Wchodzić Enza Fernandeza To było ciekawe. Wrócił, aby zapewnić korzyści, aby wygrać nieruchomość i Niewykluczone, że Scaloni włączy go do jedenastu meczów w nadchodzącym pojedynku z Polską.

Równanie jest proste: trzeba pokonać Polskę, żeby nie być od nikogo zależnym. Jeśli dojdzie do remisu, będziemy musieli uważać na to, co dzieje się pomiędzy Królestwo Arabii Saudyjskiej s Meksyk. Oba mecze zostaną rozegrane jednocześnie w najbliższą środę. Znowu będzie dużo stresu. Miejmy nadzieję, że zespołowi będzie dobrze i znajdzie to, co wie, jak bronić po bramce Messi.

Bramka Lew To był oczywisty punkt zwrotny dla zwycięstwa, ale produkcja z pierwszej połowy pozostawiła coś w rodzaju wgniecenia. W sieciach społecznościowych żądają zainstalowania dobrych uczuć, ale prawdę trzeba powiedzieć. Przekazywanie uczuć i przywiązania do innych ludzi, którzy są w Katarze. Kibice, którzy poświęcili się, by towarzyszyć drużynie, mogą mówić prosto z serca; Ale z analizy i oziębłości należy podkreślić zalety i wady reprezentacji Argentyny. A przecież nie widzieliśmy nawet połowy tego, co oszołomiony.

Jest pewność, że możemy wygrać mistrzostwa świata i dlatego musimy wymagać więcej od zespołu Skaloni. W analizie bez pasji i bez serca musimy zdać sobie sprawę, że reprezentacji nie podoba się sposób, w jaki gra. on jest Argentyna różni się od tego, kto wygrał Copa America w Brazylii i Finał Ze względu na Włochy. że Wybór Pielęgnowanie iluzji tego, co może się wydarzyć Katar.

Z Meksykiem wygrali i to było to, co musieli zrobić. chodź teraz Polska na stadionie 974Gdzie też trzeba wygrać. Ale oprócz wygranej mamy nadzieję, że zobaczymy zespół na wyższym poziomie, z lepszą wydajnością i Rodrigo DePaul Większa czujność Ten znakomity zawodnik wydaje się być dla menedżera nietykalny. Może już czas Enza Fernandeza towarzyszyć Alexisa McCallistera. Po przejęciu Obrońców przez gangi rozwiały się wątpliwości, czy kontynuować Lautaro Martineza Lub jeśli jego miejsce zostanie przez niego zajęte Juliana Alvareza Czy to czas na ciągłe zmiany? Będą to opcje do rozważenia, ponieważ sztab trenerski ma dostępnych 26 bohaterów bez kontuzji i kar.

Czytaj

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.