Argentyna pokonała Polskę 4:0 i zakwalifikowała się do 1/8 finału

Z wieloma Laplace’a, Roberto, Sobiabre’a i LopezaOn Reprezentacja Argentyny pokonała Polskę 4:0 Na Międzynarodowym Stadionie w Dżakarcie i Na koniec turnieju zakwalifikowali się jako pierwsi w swojej grupie do 1/8 finału świat Indonezja U17.

Mając cel określony w klasyfikacji, Argentyna otworzyła wynik w 34„Od pierwszej połowy po rzucie rożnym, piłka została sama w polu karnym. Roberto chciał przełamać zero Ale próba nie była skuteczna, dopóki się nie pojawiła Thiago Laplace, który wepchnął piłkę pod łuk I niech będzie częściowe 1-0.

Rzucać Placente wszedł do przerwy z niewielką przewagą Jednak w sequelu wynik został przedłużony 15 sekund po rozpoczęciu meczu.

Walenty Acuna I ósmy Ontivero Weszli na pole Tobiasz zamek I Mariano Gerez, Jednak najbardziej innowacyjną rzeczą było Wczesny gol Albiceleste. Po tym jak polski pomocnik rozpoczął drugą fazę, pałeczkę lidera przejęła Argentyna. Echeverry wyczyścił podanie, a Roberto podwyższył na 2:0.

the Szybki wynik dla Argentyny zdemoralizował Polaków Nie mieli szansy na zakwalifikowanie się inaczej, jak tylko dzięki zwycięstwu i wynikom innych.

Kiedy zegar wskazywał 51 minut, To Sobiabre podwyższył na 3:0 Po serii Kozłując w polu karnym, w końcu strzelił piłkę lewą nogą Przeciwnik nie mógł się powstrzymać.

Po straconej pozycji Mastantuno na słupku, czwarty krzyk Argentyny rozległ się po strzale A Świetne, dokładne podanie Sobiabre Dlaczego Santiego Lopezanapastnik Independente, został sam i podwyższył na 4:0 nad Polakami.

I z tym zwycięstwem Argentyna odniosła zwycięstwo, którego potrzebowała, aby zakwalifikować się do 1/8 finału Dzięki wJaponia pokonała Senegal 2:0W czwartej grupie uplasowała się na pierwszym miejscu, a Polska odpadła z rywalizacji.

Dzięki informacjom z Infobae…


You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *