Argentyna przegrała w pierwszym meczu z Polską przez VNL

Reprezentacja poniosła pierwszą porażkę w Lidze Narodów (VNL) z PolskąZa pomocą 3-0 (25-21, 25-22, 25-23)Na pierwszym spotkaniu Grupy 2. To dopiero pierwsza gra tygodnia Argentyna ma jeszcze trzy mecze do rozegrania w OttawiePrzed powrotem do Kanady, Patak.

Ezequiel Palacios kończy się (FeVA).

Reprezentacja narodowa przybyła na północ z kilkoma ofiarami, jako grupa dużej liczby młodych ludzi w poszukiwaniu filmowania.. Wspomniał o braku pewnych referencji, takich jak Luciano De Cecco i Facundo Conte, czy Sebastián Solé (nie jest już w zespole).

Do zobaczenia

Wideo: Nadal o kulach

Zagubiony przez wronę

Argentyna zmierzyła się z jedną z najpotężniejszych drużyn na świecie na poziomie siatkówki. Ostatni Dwukrotny mistrz świataS (2014 i 2018), Trzecie miejsce w Europie 2021 Y Wicemistrz VNL 2021, Polska Przedstawił się jako prawie niemożliwy konkurent Rekord 24 zwycięstw i jednej porażki z AlbicelestemWiele zapamiętany w 2018 roku.

Nicholas Serba Hits (FeVA).

Nicholas Serba Hits (FeVA).

Reprezentacja narodowa miała dobry start we właściwym meczu. Utrzymanie uprzedzeń wobec świetnego konkurenta nie jest łatwym zadaniem Europejczykom udało się szybko wypracować dodatnią trzypunktową przewagę, którą utrzymali do końca seta 25-21..

Do zobaczenia

Barcelona Laprovitoli znalazła się w finale

Bruno Lima Przy użyciu przekątnych atak był znakomitym pierwszym kwartałem z 5 punktami. Ale Polacy zostali zaatakowani przez jedną z ich osobowości, Macieja Muzaja.

W drugim zestawie Albiceles wystartował od dobrego występu w blokowaniu ręki Nicholasa Serba. W przeciwieństwie do poprzedniej części, to było do punktów końcowych. Thomas Fornell Został katem kadry narodowej Z 6 punktami w secie dołączył do niego doświadczony sprzęt Carol CloseWykończony 3 punktami obronnymi. Polska zajęła drugie miejsce 25-22 I znalazłem się w zasięgu.

Tomas Fornell był strzelcem meczu z 14 punktami (FeVA).

Tomas Fornell był strzelcem meczu z 14 punktami (FeVA).

Trzecia i ostatnia część meczu była bardzo wyrównana. Argentyna polegała na grze i Nie pozwoliłem Europejczykom odejść na tablicy wyników. Manuel ArmovaNajlepszy mistrz Ligi Narodowej z UPCN, minuty przebiegły dobrze i zakończyły się 3 punktami, oraz Mikołaja Lasso, Z 4. W Polsce Fornell ponownie stanął sam z 6 punktami Ponownie poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa 25-23 na koniec pierwszego meczu.

Do zobaczenia

Guimza był punktem meczowym w lidze

Mimo doskonałej walki, Argentyna popełniła 26 błędów (15 z serwisu) I może być określony tylko 32 punkty atakuKiedy Polska zabłysnęła swoim występem (76%) i zakończyła 44 punkty ataku. Fornell był na pierwszym miejscu z 14 przejazdami, a Klose 10 przejazdów.

Następny wróg

Pomimo pierwszej porażki w sezonie, logicznie przeciwko sile konkurencyjnej, Argentyna rozpoczyna swój udział w tym VNL 2022. Zmierzy się z Niemcami w czwartek 12-goDo drugiego dnia pierwszego tygodnia zawodów. Niemcy rywalizują o krok niżej od Polaków, a Mendes powinien dążyć do zdobycia pierwszych punktów..

Do zobaczenia

Tech zabrał Real Madryt do finału

Należy pamiętać, że format Ligi Narodów kategoryzuje pierwszą ósemkę w tabeli finałowej i każda drużyna musi rozegrać 12 meczów. Trwają mecze Argentyny z Serbią w piątek i z Włochami w niedzielę.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.