Argentyna rozbiła Polkę i jako najlepsza w swojej grupie zakwalifikowała się do 1/8 finału

Argentyna rozbiła Polkę i jako najlepsza w swojej grupie zakwalifikowała się do 1/8 finału

To był niemal idealny piątek dla dzieci Zespół do lat 17 w tym Indonezja Puchar Świata. Które to Argentyna pokonała Polskę 4:0 I nie tylko dostał bilet Runda 16ale zrobił to jako zwycięzca grupy D. To wszystko Senegalznaleziono pierwszego kata Japonia – Było 2:0 po dwóch krzykach Takaoki, a chłopcy byli na prowadzeniu Diego Placenta Fazę grupową zakończyli na pierwszym miejscu. Wie tylko, że zagra w najbliższy wtorek w Bandung. rywalizować? Byłoby lepiej dla osób trzecich. Musimy czekać…

Ale wszystko poszło dobrze. Dlaczego piątek był prawie idealny, a nie idealny dla Argentyny? Rzecz w tym Ulissesa JimenezaDefense Stronghold otrzymał drugą żółtą kartkę i opuści następny mecz. Nieobecność syna Rivera będzie dużą stratą, choć najważniejsze jest to, że Placente ma możliwości go zastąpić.

Na mecz miał wpływ upał i wilgotność panujące w Dżakarcie. Z tego powodu żadna z drużyn nie była w stanie znaleźć oparcia na boisku, które wyglądało na bardzo nierówne, niegodne Pucharu Świata. W tych pierwszych minutach Polska była w posiadaniu piłki i terytorium, ale nie stwarzała zagrożenia dla bramki Florentine, a Argentyna za każdym razem była zmartwiona. Claudio Echeverri Złap piłkę. Chłopiec z rzeki zakłóca jego zdolność.

Jednak pierwszy gol padł po rzucie rożnym. Argentyna ostrzegała kilkakrotnie, ale nie była w stanie przeciwstawić się polskiemu bramkarzowi Salamie Matthysz. Król strzelców Roberto trafił w dziesiątkę, a obrońca był w stanie zablokować jego strzał i posłać piłkę na rzut rożny. Stamtąd wyszedł środkowy, a Thago Laplace po serii zbiórek z Roberto w środku posłał piłkę w tył bramki. To była ulga dzięki oportunizmowi, jaki wykazał zawodnik Lanusa.

Dzięki temu reprezentacja narodowa mogła spokojnie zakończyć pierwszą połowę, bez jakichkolwiek błędów – być może spowodowanych upałem, a może złym stanem boiska – co sprawiło, że mecz był żywy, choć niezbyt atrakcyjny.

Jeśli bezpiecznie uda się do szatni, co kiedy powie? Na początku drugiej połowy Roberto zdobył 2:0. Zepchnęli Polaków z drogi, ale Argentyna natychmiast się otrząsnęła, a zjadliwy Echeverry zostawił Roberto w spokoju, który był bezlitosny. Napastnik, kolejna perełka młodzieżowej drużyny River, strzelił trzy gole w trzech meczach.

Od tego momentu Placenti wprowadził zmiany, aby zacząć myśleć o tym, co będzie dalej. Echeverry obronił, aby nie dostać żółtych kartek, ale reprezentacja nie przestawała atakować. W rzeczywistości, Po świetnym rzucie Sobiabre od razu było 3:0Ostatecznie wybrano najlepszego w meczu. 16-latek, jeden z najmłodszych zawodników w drużynie, a także wychowanek River Quary, został wprowadzony do klasy po tym, jak wykorzystał nieudaną próbę bloku Roberto po dośrodkowaniu Ulisesa Jimeneza.

Mecz toczył się bez zmian, a pokonana Polska, która całe mistrzostwa świata rozegrała w 14-osobowym składzie z powodu braku dyscypliny ze strony czterech chłopców, którzy poszli na imprezę i wrócili pijani, szukała bezprecedensowego honorowego gola . wszedł. W tej wymianie Argentyna przestała kontratakować i zmieniła Matthijsa w postać, która pokazała świetne warunki. Rekruterzy, którzy roją się obecnie w Indonezji, musieli wziąć to pod uwagę.

Pokonał całego Matthysse’a z wyjątkiem Santiago Lopeza, który wszedł z ławki i podkreślił wszystkie dobre rzeczy, które pokazał w pierwszych dwóch meczach. Chłopak z Independent był zręczny i nie omieszkał wystawić konkretnych liczb. To była wielka radość dla Argentyny i jedyne, czego żałowali, to budząca grozę żółta kartka, którą zobaczył Ulises Jimenez.

Zostawiliśmy tę porażkę Senegalowi za sobą. Zbliża się runda 16. Podkreśla się: Wiadomo, że następne zobowiązanie odbędzie się we wtorek o godzinie 9 w Bandung. Rywal jest nieznany, ponieważ musimy poczekać i zobaczyć, jak cztery czołowe drużyny trzecie poradzą sobie w fazie wstępnej. Dzieciaki, które chcą dać Argentynie jedyny tytuł mistrza świata, którego jej brakuje. I to jest w porządku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *