Argentyna to najgorętszy kraj turystyczny w Polsce

Niedziela, 9 maja 2021 r. | 18:00

Polska jest krajem wschodnioeuropejskim położonym nad Morzem Polskim, znanym ze średniowiecznej architektury i żydowskiego dziedzictwa. Polska odzyskała niepodległość jako II Rzeczpospolita po I wojnie światowej, ale została najechana przez nazistowskie Niemcy i Związek Radziecki we wrześniu 1939 roku, kiedy wybuchła II wojna światowa. Polska jest szóstą co do wielkości gospodarką i jedną z najpotężniejszych w Unii Europejskiej, osiągając jednocześnie najwyższy poziom Wskaźnika Rozwoju Społecznego.

Kraj, który się odbudował, ma dziś lepszy polityczny, gospodarczy i, co ważniejsze, kulturowy system pokazania świata, co można wyjaśnić bardziej technicznymi danymi.

Gabriel Oscar Enriquez był wnukiem polskiego obywatela, który mógł podróżować, aby poznać część ich historii, odkrywając Polskę znacznie inną niż to, co mówili jego dziadkowie, którzy wyemigrowali do Argentyny podczas II wojny światowej.

Enriquez jest dyrektorem polskiego baletu w zwykłym domu Barque de los Naciones de Ober, a pod koniec listopada 2019 roku podróżował z grupą po dużej części Polski i miał okazję trenować taniec. Najlepsze ballady w kraju.

„Zdecydowaliśmy się pojechać do Polski przed ziemią moich dziadków, więc jest to sposób, aby dowiedzieć się, jakie są moje korzenie, aby dowiedzieć się, dlaczego wyemigrowali do Argentyny i dlaczego Polska jest zupełnie inna od tego, czym był mój dziadek teraz. Powiedz mi, Enriquez powiedziany.

W Polsce jest wiele bardzo zróżnicowanych miejscowości turystycznych. „Trzeba zobaczyć, jaka jest stolica Warszawa, duże miasto, to nowoczesne miasto, odbudowane z najpiękniejszymi zabytkami, miejscami wzdłuż rzeki, punktami orientacyjnymi dla Polaków za Polakami. II wojna światowa”.

Kolejnym bardzo ważnym miejscem do odwiedzenia jest stara stolica Polski, Kraków. W swoim historycznym centrum jest domem dla wielu kultur, zabytków, budynków i obowiązkowych miejsc.

We Wrocławiu, zwanym także Wenecją Wschodu, miejsce to znane jest z małych ludzi, którzy są rozproszeni po całym mieście, gdzie istnieje możliwość polowania w poszukiwaniu miasta. „Prawda jest taka, że ​​jest to bardzo piękne zajęcie i ma wiele kanałów, budynków i rzeźb. Majestatyczne i najpiękniejsze posągi w przestrzeni publicznej i prywatnej wyróżniają się w całym kraju ”- wyjaśnił.

Jeśli chodzi o naukę tańca polskiego, kurs, na który uczęszczali, odbył się w pałacu Kozzec, gdzie przebywali w pałacu należącym do księcia, a trupę taneczną zapewnił rząd jako swoją siedzibę.

Ciesz się i smakuj

Jeśli chodzi o kuchnię polską, „należy ona do najbogatszych” – powiedział argentyński turysta. „Byliśmy zimą, obchodziliśmy tam Boże Narodzenie i nigdy tego roku nie obchodziłem, bo Polacy tak bardzo szanują tradycje i katolików” – powiedział.

Enragus powiedział, że bardzo często je się 12 posiłków na obiad, od soli po deser. Oprócz zup, pstrąga i wszystkich ryb bardzo ważne są piroki przyrządzane z różnych składników. Spośród wszystkich deserów wyróżniają się opakowania owoców, a także niepotwierdzony gospodarz serwowany każdemu zaproszonemu na obiad. Każdemu, kto dostanie szansę na wyjazd do Polski po epidemii, Gabriel poleca wybrać się na wycieczki nie piesze, które oprowadzają ludzie, którzy pracują za pieniądze, które turyści chcą płacić.

Grupa mieszkańców Ameryki Południowej, która podróżowała, rozpoczęła się od przewodników i wycieczek, które trwały do ​​dwóch i pół godziny, a po zakończeniu publicznego zrzutu ekranu wrócili do miejsc, które zrozumieli jako najważniejsze, podróżując w ten sposób w głąb miasta.

Innym mniej ważnym szczegółem jest to, że ludzie są bardziej uczciwi, ponieważ produkcja na farmie lub skrzypcach jest nadprodukowana, co jest pokazane w pudełku przy wejściu na ich pola w jakimś pudełku lub ziemi, gdzie jest cennik i ilość. Ludzie, którzy przechodzą i potrzebują jedzenia, ważą produkty i zostawiają pieniądze w pudełku.

Podobieństwo, które znalazł do misjonarzy, tkwi w roślinach, drzewach, sosnach: „Tu jest bardzo podobnie, a klimat jest zupełnie inny. Kiedy tam byliśmy, było dużo śniegu. Potrzebujesz czegoś gorącego lub wódki.

W przypadku herbaty polskiej jest to mieszanka różnych składników, jak np. Herbata owocowa, które zmieszane z kawałkami owoców i kwiatów są bardzo przyjemne dla pałacu.

Według Gabriela epidemia uniemożliwiła mu powrót do kraju dziadków, ponieważ musiał nauczyć się innych dziedzin. „Brakuje regionów południowych i wschodnich, bo Polska jest lepsza, a przed nami jeszcze długa droga” – powiedział.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *