Argentyna vs Brazylia na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej 11Noticias.com

Argentyna vs Brazylia na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej 11Noticias.com

Reklama

Argentyna i Brazylia zmierzą się w czwartek o 12:30 (czasu argentyńskiego) w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2022 roku w Polsce.

Drużyna kierowana przez Marcelo Mendesa definitywnie wyeliminowała Serbię, jednego z najsilniejszych graczy w Europie, i będzie miała teraz możliwość kontynuowania międzynarodowej rywalizacji z trudnym sąsiednim zespołem, trzykrotnym mistrzem w swoim złotym pokoleniu w 2000 roku.

Ciekawe tytuły:
> Droga Eliasa Bardala do półfinału, bez zwycięstwa Argentyny
> Zrobili nalot na port Rosario, aby produkować kokainę, która była eksportowana do innych krajów

Olbrzymie zwycięstwo nad Bałkanami odnowiło nadzieje argentyńskiej drużyny, która nie wystartowała stabilnie w rozgrywkach (upadła w dogrywce z Iranem i Holandią, wygrywając w ostatnim meczu 3:2 z Egiptem) i że teraz będzie miał klasycznego przeciwnika ze wszystkich dyscyplin, o miejsce w półfinale.

Brazylia, odwieczny faworyt do tytułu mistrza świata, dochodzi do tego stanu po zajęciu pierwszego miejsca w grupie, po zwycięstwie 3-0 nad Japonią i Katarem oraz kolejnym w grupie E z Kubą, a po wyeliminowaniu Iranu, mocarstwa azjatyckiego, w tylko. Trzy okresy.

Zwycięzca w tym przykładzie zmierzy się ze zwycięzcą między krajowymi i amerykańskimi meczami, które zostaną rozegrane po dzisiejszym meczu, który będzie transmitowany przez ESPN i Star+.

Reklama

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *