Argentyna XI zagra z Australią: kto mógłby zastąpić Di Marię

Argentyna XI zagra z Australią: kto mógłby zastąpić Di Marię
Lionel Scaloni chce umieścić Argentynę w ćwierćfinale mistrzostw świata w Katarze (Reuters)

Nie ma wątpliwości, że reprezentacja Argentyny swój najlepszy mecz na mundialu rozegrała z Polską w ostatnim terminie fazy grupowej, dlatego Lionel Scaloni nie chce dokonywać wielu zmian, by w najbliższą sobotę w 1/8 finału zmierzyć się z Australią. 16 fazy grupowej. Świetny turniej. Ale zaległości w meczach sprawiły, że Angel Di Maria osiągnął swoje granice, a jego odejście może doprowadzić do serii zmian nie tylko w nazwiskach, ale także w taktyce.

W ostatnim treningu otwartym trener rozdał 11 kamizelek do Nahuel Molina, chrześcijanin Miły Romero, Nicolas Otamendi, Marcos Acuña, Rodrigo De Paul, Enzo Fernandez, Alexis McAllister, Alejandro Papuas Gomez, Angel Correa, Lionel Messi i Julian Alvarez. Z tego możemy wywnioskować, że 10 z nich będzie na starcie, ponieważ druga pozycja będzie dla Emiliano Dipo Martineza w bramce.

Nie jest to jednak do końca jasne, ponieważ w ćwiczeniach, które przeprowadzono bez kamer, Skaloni Spróbuj Lautaro Martineza W ataku jako zmiennik Powiedz Maryjoz Juliana Alvareza Polega na drużynie, tak jak w Manchesterze City, kiedy gra z Erlingiem Haalandem. Dał też minuty Leandra Paredesa Teraz w środku pola Gonzalo Montiela Po prawej stronie, ale to będą zmienne, które będzie analizował w drugiej połowie i zgodnie z potrzebami zespołu.

Zdjęcie Di Marii nie jest poważne. Jak wiesz informacja Skrzydłowy ma problem z mięśniami ud – trener przyznał to nawet po zwycięstwie nad Polską – i „chyba że cudem” nie będzie brany pod uwagę w tym pojedynku, choć zajmie miejsce w ławce rezerwowych. On zajmie jego miejsce Papuas Gomez czy Angel Correa. Decyzja jest czysto taktyczna i wyłączna: jeśli DT będzie chciał kogoś podobnego, to postawi na zawodnika Atletico Madryt, a jeśli będzie chciał kogoś, kto gra blisko i pozwoli skrzydłowym awansować, to postawi na zawodnika z Sevilli. .

Correa jest jednym z trzech graczy z pola, którzy nie dodali jeszcze minut Paulo Dybala s Johna VoithaZostał dodany do listy 26 z powodu kontuzji Mikołaj Gonzalez. Teraz mógł zadebiutować w imponującym mundialu, podczas gdy Babu ma już na swoim koncie minuty przeciwko Arabii Saudyjskiej, kiedy zaczął od początku w słodko-gorzkim debiucie dla wybranej drużyny Kataru, który zakończył się porażką 2:1.

W ten sposób powstaje Argentyna Emiliano Depo Martinez Nahuel Molina, chrześcijanin Miły Romero, Nicholas Otamendi, Marcos Acuna; Rodrigo De Paula, Enzo Fernandeza, Alexisa McAllistera; Aleksander Papuas Gomez czy Angel Correa, Lionel Messi i Julian Alvarez. Chociaż technik ustawi go na kilka godzin przed gwizdkiem startowym.

Mecz odbędzie się w sobotę od godziny 16:00 na stadionie Ahmed Bin Ali z kanałami telewizyjnymi DSports, TyC Sports i TV Publica. Zdobywca klucza zmierzy się ze zwycięzcą z Holandii i Stanów Zjednoczonych, którzy zagrają od godziny 12:00.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *