Argentyna z potwierdzonym meczem z VNL i kolejnym z San Juan

Na targach CeNARD argentyńskie drużyny siatkówki kontynuują przygotowania, aw męskiej drużynie, drużyna, która pojedzie do VNL, Volleybal Nations League, zostanie wybrana w Rimini we Włoszech, gdzie zadebiutuje 28 maja przeciwko Brazylii.

W ramach Programu Wysokich Wyników Ministerstwa Sportu czterech siatkarzy San Juan trenuje na zlecenie Marcelo Mendesa i poszukuje miejsca w pierwszej drużynie, ponieważ ta drużyna najprawdopodobniej będzie pierwszą drużyną. Później uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Z tego powodu Matias Sanchez (właściciel), Federico Pereira, Bruno Lima (przeciwnicy) i Manuel Armoa (laureaci Punta) kontynuują iluzje integracji zespołu i reprezentowania kraju w tych dwóch międzynarodowych zawodach. Należy zaznaczyć, że do tej preselekcji musi dołączyć jeszcze więcej zawodników, więc trener czeka na ich wyłonienie składu przed wyjazdem do Włoch. Wczoraj, w poniedziałek, 4 innych graczy dołączyło do selekcji, wśród nich Nicolás Lazo (Punta Receptor), który został wyeliminowany z UPCN i obecnie gra w brazylijskich kopalniach tenisa, z którym dotarł do finału ligi brazylijskiej. Dołączyli również Santiago Danani, Ezequiel Palacios i Nicholas Mendes.

W miniony piątek ogłoszono mecz trzeciej edycji Ligi Narodów FIVB, w którym Argentyna po raz pierwszy zarezerwowała South American Classic, ponieważ mecz Brazylii powinien rozpocząć się w piątek 28 maja o 16:00 w naszym kraju.

Format turnieju w trybie Bubble składa się z trzech kolejnych meczów w kolejnych dniach z trzema dniami odpoczynku. W ten sposób rozegranych zostanie pięć serii meczów, w sumie 15 meczów fazy kwalifikacyjnej, wszystkie przeciwko każdemu, a po zakończeniu tej fazy cztery najlepsze drużyny turnieju zmierzą się z finałami mistrzostw 26 i 27 czerwca. . Tak więc, po spotkaniu z Brazylią w piątek 28., Argentyna powinna zmierzyć się w sobotę 29 (14:30) i 30 w niedzielę przeciwko USA (11:00).

Po przerwie od poniedziałku 31 maja do 2 czerwca przyjeżdżają do Niemiec, Słowenii i Holandii między 3 a 5 czerwca. Następnie Włochy, Australia i Japonia między 9 a 11, Bułgaria, Rosja i Serbia między 15 a 17 i wreszcie Polska, Francja i Iran między 21 a 23 czerwca.

Warto zauważyć, że od marca ubiegłego roku nie było aktywności międzynarodowej po zaprzestaniu działalności w związku z wybuchem epidemii. VNL to pierwszy oficjalny turniej FIVB, który oznacza powrót do rywalizacji. Z tego powodu turniej będzie rozgrywany w formie bubble, zgodnie ze ścisłymi protokołami w Rimini, z 8 meczami dziennie.

Wreszcie, na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, argentyńska drużyna mężczyzn zadebiutuje 24 lipca o 14:20 czasu lokalnego (2:20 czasu ARG) na Arenie Arena w Tokio i zmierzy się z drużyną rosyjską. 26. zmierzą się z Brazylią, 28 z Francją, 30 z Tunezją i 1 sierpnia ze Stanami Zjednoczonymi, kończąc eliminacje w drugiej grupie. Cztery najlepsze grupy kwalifikują się do ćwierćfinału.

Fixture de Argentina en la VNL

28 maja – 16:00. ARG – Argentyna vs Brazylia
29 maja – 14:30 – Argentyna vs Kanada
30-11 maja: Argentyna vs USA

3 – 5 czerwca: Argentyna vs Niemcy
4 – 5 czerwca: Argentyna – Słowenia
5 – 5 czerwca: Argentyna vs Holandia

9 czerwca – 14:30 – Argentyna vs Włochy
10 – 10 czerwca: Argentyna vs Australia
11-8 czerwca: Argentyna vs Japonia

15–10 czerwca: Argentyna – Bułgaria
16 – 5 czerwca: Argentyna vs Rosja
17 – 5 czerwca: Argentyna vs Serbia

21 czerwca – 14:30 – Argentyna vs Polska
22 czerwca – 13:00 – Argentyna vs Francja
23-11 czerwca: Argentyna vs Iran

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *