Argentyna z potwierdzonym meczem z VNL i kolejnym z San Juan

Na targach CeNARD argentyńskie drużyny siatkówki kontynuują przygotowania, aw męskiej drużynie, drużyna, która pojedzie do VNL, Volleybal Nations League, zostanie wybrana w Rimini we Włoszech, gdzie zadebiutuje 28 maja przeciwko Brazylii.

W ramach Programu Wysokich Wyników Ministerstwa Sportu czterech siatkarzy San Juan trenuje na zlecenie Marcelo Mendesa i poszukuje miejsca w pierwszej drużynie, ponieważ ta drużyna najprawdopodobniej będzie pierwszą drużyną. Później uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Z tego powodu Matias Sanchez (właściciel), Federico Pereira, Bruno Lima (przeciwnicy) i Manuel Armoa (laureaci Punta) kontynuują iluzje integracji zespołu i reprezentowania kraju w tych dwóch międzynarodowych zawodach. Należy zaznaczyć, że do tej preselekcji musi dołączyć jeszcze więcej zawodników, więc trener czeka na ich wyłonienie składu przed wyjazdem do Włoch. Wczoraj, w poniedziałek, 4 innych graczy dołączyło do selekcji, wśród nich Nicolás Lazo (Punta Receptor), który został wyeliminowany z UPCN i obecnie gra w brazylijskich kopalniach tenisa, z którym dotarł do finału ligi brazylijskiej. Dołączyli również Santiago Danani, Ezequiel Palacios i Nicholas Mendes.

W miniony piątek ogłoszono mecz trzeciej edycji Ligi Narodów FIVB, w którym Argentyna po raz pierwszy zarezerwowała South American Classic, ponieważ mecz Brazylii powinien rozpocząć się w piątek 28 maja o 16:00 w naszym kraju.

Format turnieju w trybie Bubble składa się z trzech kolejnych meczów w kolejnych dniach z trzema dniami odpoczynku. W ten sposób rozegranych zostanie pięć serii meczów, w sumie 15 meczów fazy kwalifikacyjnej, wszystkie przeciwko każdemu, a po zakończeniu tej fazy cztery najlepsze drużyny turnieju zmierzą się z finałami mistrzostw 26 i 27 czerwca. . Tak więc, po spotkaniu z Brazylią w piątek 28., Argentyna powinna zmierzyć się w sobotę 29 (14:30) i 30 w niedzielę przeciwko USA (11:00).

Po przerwie od poniedziałku 31 maja do 2 czerwca przyjeżdżają do Niemiec, Słowenii i Holandii między 3 a 5 czerwca. Następnie Włochy, Australia i Japonia między 9 a 11, Bułgaria, Rosja i Serbia między 15 a 17 i wreszcie Polska, Francja i Iran między 21 a 23 czerwca.

Warto zauważyć, że od marca ubiegłego roku nie było aktywności międzynarodowej po zaprzestaniu działalności w związku z wybuchem epidemii. VNL to pierwszy oficjalny turniej FIVB, który oznacza powrót do rywalizacji. Z tego powodu turniej będzie rozgrywany w formie bubble, zgodnie ze ścisłymi protokołami w Rimini, z 8 meczami dziennie.

Wreszcie, na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, argentyńska drużyna mężczyzn zadebiutuje 24 lipca o 14:20 czasu lokalnego (2:20 czasu ARG) na Arenie Arena w Tokio i zmierzy się z drużyną rosyjską. 26. zmierzą się z Brazylią, 28 z Francją, 30 z Tunezją i 1 sierpnia ze Stanami Zjednoczonymi, kończąc eliminacje w drugiej grupie. Cztery najlepsze grupy kwalifikują się do ćwierćfinału.

Fixture de Argentina en la VNL

28 maja – 16:00. ARG – Argentyna vs Brazylia
29 maja – 14:30 – Argentyna vs Kanada
30-11 maja: Argentyna vs USA

3 – 5 czerwca: Argentyna vs Niemcy
4 – 5 czerwca: Argentyna – Słowenia
5 – 5 czerwca: Argentyna vs Holandia

9 czerwca – 14:30 – Argentyna vs Włochy
10 – 10 czerwca: Argentyna vs Australia
11-8 czerwca: Argentyna vs Japonia

15–10 czerwca: Argentyna – Bułgaria
16 – 5 czerwca: Argentyna vs Rosja
17 – 5 czerwca: Argentyna vs Serbia

21 czerwca – 14:30 – Argentyna vs Polska
22 czerwca – 13:00 – Argentyna vs Francja
23-11 czerwca: Argentyna vs Iran

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *