Argentyna zadebiutowała w południowoamerykańskiej lidze siatkówki, odnosząc wygodne zwycięstwo nad Kolumbią

Argentyńska drużyna siatkówki mężczyzn, która zdobyła brązowy medal na igrzyskach olimpijskich Tokio 2020, wystąpiła z głośnym zwycięstwem 3:0 nad Kolumbią w mistrzostwach Ameryki Południowej, które odbywają się w Brazylii w Brazylii i kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w Rosji . 2022.

Części meczu to 25-20, 25-19 i 27-17 dla tych, które grał Marcelo Mendes. Najlepszym strzelcem był Agustin Loser z 16 bramkami.

Argentyna tworzyła z Nicolasem Sanchezem, Bruno Limą, Luzerem, Martinem Ramosem, Ezequielem Palaciosem, Nicolasem Lazo i Santiago Danane.

Oprócz Argentyny uczestniczą Brazylia, Chile, Kolumbia i Peru. Zanim Wenezuela przegrała, turniej zmodyfikował swój format i odbędzie się w jednym regionie, wszyscy przeciwko wszystkim, aby wyłonić mistrza. Dwóch najlepszych graczy zakwalifikuje się do Rosji 2022.

Drużyna Albiceleste gra w piątek od 16:30 z Peru, w sobotę z Chile od 1 po południu, aw niedzielę klasyczny mecz z reprezentacją Brazylii o 10 rano.

Mendes zmierzy się w tym turnieju z 14 graczami, z których siedmiu to medaliści olimpijscy w Tokio. Wybrani przez trenera armatorzy Matias Sanchez i Matias Giraudo, przeciwnicy Bruno Lima, Manuel Balague i Luciano Palonsky, mediatorzy Martin Ramos (kapitan), Agustin Loser, Nicolas Zerba i Joaquin Gallego, punkty Ezequiel Palacios, Nicolas Jan Martinez, Nicolas Lazo i Libero Santiago.

Ameryka Południowa oznacza zakończenie sezonu kadrowego i wyłoni reprezentantów Ameryki Południowej na mundialu 2022 w Rosji, a każde mistrzostwo kontynentalne da dwa miejsca, oprócz ostatniego mistrza świata (Polski) i organizatora. (Rosja). Pozostałe 12 miejsc zostanie ustalone na podstawie rankingu po zakończeniu turniejów każdego związku. (Tillam)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *