Argentyna zakwalifikuje się do 1/8 finału przeciwko Polsce

Argentyna zakwalifikuje się do 1/8 finału przeciwko Polsce

Dziś, w piątek, reprezentacja Argentyny w piłce nożnej do lat 17, prowadzona przez Diego Placente, zabiega o miejsce w 1/8 finału Pucharu Świata dla rozgrywanej w Indonezji gry w tej kategorii, gdzie w trzecim i ostatnim meczu zmierzy się z Polską. runda grupy. Dr .

Zobacz także | Carlos Sainz jest pewny miejsca na podium podczas Grand Prix Las Vegas

Mecz odbędzie się na stadionie międzynarodowym w Jakarta w przyszły piątek o szóstej rano (czasu argentyńskiego), a sędzią będzie Kostarykańczyk Cailor Herrera i będzie transmitowany za pośrednictwem sygnału TC Sports.

Również z grupy F i w tej samej grupie Senegal i Japonia zagrają na stadionie Jalak Harupat w Bandung.

Po dwóch meczach Senegal ma sześć punktów, Argentyna i Japonia po 3, a Polska jest zamknięta bez punktów.

Wszystko przemawia na korzyść Argentyny i jest zielone światło na zakwalifikowanie się do 1/8 finału. Po porażce z mistrzami Afryki Senegalem w debiucie 2:1, „Placinty Kids” dobrym występem pokonali Japonię, zwycięzców Pucharu Azji, wynikiem 3 do 1, a teraz przyszła kolej na Polska, która z nimi przegrała. Dwie oferty.

Słabość Polaków nie ogranicza się tylko do poniesionych przez nich porażek, ale także złego momentu, jaki przeżyli przed startem mundialu, kiedy zostali bez czterech zawodników wykluczonych przez Federację Polską z powodu nieobecności w rozgrywkach hotel, w którym przetrzymywana była reprezentacja Polski. Delegacja zostaje i zwraca pijaków, których nie zastąpiono.

Zobacz także | Hiszpania zremisowała z Uzbekistanem i prowadzi grupę B w Pucharze Świata U-17

Problem Polski polega na tym, że czterej zawodnicy, o których mowa, Oskar Tomczyk, Filip Rosje, Jan Łapiendzki i Filip Wolski, byli ważnymi zawodnikami drużyny.

Tomczyk gra na przykład w rezerwach Lecha Poznań i podąża za Realem Sociedad w Hiszpanii, gdzie jest napastnikiem, który w 33 meczach swojej drużyny strzelił 11 goli.

Argentyna podzieliła się w meczu z Senegalem, popełniała błędy w obronie i nie miała zbyt dużej objętości w strefie środkowej, głównie z powodu słabego występu Claudio Echeverriego z River Plate i jedynie zagrożenia ze strony napastnika Independent, Santiago Lopeza.

W meczu przeciwko Japonii zespół Albiceleste był mocny. Osiem minut później prowadzili 2:0 i przy tej okazji Echeverry udowodnił, że pokładano w nim dobre oczekiwania i był imponującą postacią w zespole, otwierając wynik oszałamiającą bramką z rzutu wolnego.

Logika podpowiada, że ​​Senegal nie powinien przegrać z Japonią, że byłby pierwszy, a Argentyna powinna zobowiązać się do pokonania Polaków i zakwalifikowania się na drugim miejscu.

Pomijając spekulacje, wszystko jest pewne, że argentyńska młodzież zakwalifikuje się do 1/8 finału i wzmocni złudzenia, że ​​po raz pierwszy zdobędzie tytuł mistrza świata do lat 17.

Zobacz także | Obraz | Mistrzowie i puchar: chwile światowej chwały

Możliwe formacje:

  • Polska: Michael Mattis; Dominik Zala, Jakub Krzyżanowski i Igor Orlikowski; Michał Gorgul, Maksymilian Sznockner, Karol Borys i Igor Brzeski; Daniel Mikorajewski i Mateusz Skozelas. Trener: Marcin Włodarski.
  • Argentyna: Jeremiasz z Florencji; Dylan Gorosito, Octavio Ontivero, Tobias Palacio i Juan Jimenez; Mariano Gerez i Maher Carrizo; Claudio Echeverri, Santiago Lopez i Valentino Acuña; Augustyn Roberto. DT: Diego Placente.

źródło: Telam.

Obejrzyj najnowsze:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *