Argentyńczyk w Polsce: „Zabrali Messiego jako wroga” – Estadio 3 Rosario

Argentyńczyk w Polsce: „Zabrali Messiego jako wroga” – Estadio 3 Rosario

Wraz z Mistrzostwami Świata w Katarze 2022 nie mniej i nie mniej, iluzja Argentyny rośnie. Kierując się w stronę Kataru Wszystko sprowadza się do pogody We wtorek z Polski Ezequiel Bonifacio powiedział w rozmowie z Claudio Giglionim i Marcelo Lambertim. Łańcuch 3 Różaniec Choć „wzięli Messiego za wroga”, wiedzą, że „polska drużyna jest gorsza” z powodu sporu o Ballon d’Or z ich idolem Robertem Lewandowskim.

– Stało się to po przyznaniu Złotej Piłki, byli bardzo podekscytowani Lewandowskim, oto jest on, podobnie jak Maradona czy Messi, najważniejszy sportowiec w historii Polski. Trochę tak przyjęli grę, ale wiedzieli że polska drużyna była od nas gorsza – powiedział.

/domowy kod osadzony/

/zakończ kod do umieszczenia na stronie/

Poza tym były huragan przyznał, że polska piłka nożna jest „na poziomie niższym niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni”.

„Są mocnymi zawodnikami, dużo pracują nad fizyczną częścią, jeden szczegół: w tej drużynie raz w miesiącu wykonujemy testy wytrzymałościowe, szybkość, część fizyczna jest dużo testowana, przywiązują do tego większą wagę niż piłka nożna. dobrze gracz gra lub jak dobrze gra. Widzą więcej niż to – dodał.

W tym duchu Bonifacio, zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała w Polskiej I Lidze, wyjaśnił, że Polska to „społeczeństwo zorganizowane, to co widać na ulicy, ludzie są bardzo zorganizowani”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *