Arrieta wyjeżdża na mundial do Polski

Trener Pampiana poprowadzi narodową delegację młodzieży z Victor Hugo Castro.

Trener z Pambii i były mistrz Ameryki Południowej wagi piórkowej, Roberto David Arrieta pojedzie w sobotę do Polski z Victorem Hugo Castro i trzema młodymi zawodnikami, którzy będą reprezentować Argentynę w Mistrzostwach Świata, które rozpoczną się 10 kwietnia i potrwają do 24 kwietnia..

Ekumeniczna impreza odbędzie się w Kompleksie Sportowym Hala Legionów w Kielcach i będzie rywalizować dla chłopców i dziewcząt urodzonych w 2002 i 2003 roku.

W sumie wystąpi 487 bokserów z całego świata, reprezentujących 66 krajów, w tym 160 kobiet i 327 mężczyzn.

Bracia Cordoba Levi Castro (do 60 kg, w 44 uczestnikach); Reprezentantami Argentyny będą Dustin Castro (56 z 36 rekordów) i Viviana Pallavicino z Buenos Aires (aż 64 z 21).

– Zawsze mówię, że to wielki zaszczyt być trenerem reprezentacji, być może nie zasługuję na to, bo uważam, że daleko od doświadczenia jako byłego boksera jako trenera, to tylko łaska i miłosierdzie Boga. „Pocho powiedział El Diario.

„Praca z młodymi ludźmi jest zawsze bardzo satysfakcjonująca, jest to coś, czego nigdy sobie nie wyobrażałem w takich sytuacjach. Są już mistrzostwa Europy, igrzyska olimpijskie, a teraz mistrzostwa świata, zbliżają się nowe igrzyska olimpijskie w Tokio 2021, myśląc o Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich 2026 Gry… wszystko się dzieje. Zgodnie z planem, kiedy sen się zaczął, w 2014 roku – powiedział.

Arietta należy do grona trenerów stojących za projektem na czele z „Towarzyszyły nam wyniki trzech medali olimpijskich i Ameryki, a dziś widzę, jak rozwija się boks w nowym tandecie, jestem dumny”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *