Artysta Jet Set Radio Ryuta Ueda powraca do SEGA

Odrzutowiec Radio Jest to jeden z klasyków Dreamcasta, a jednym z powodów, dla których przekształcił się w grę kultową, jest niesamowity styl artystyczny, któremu zawdzięczamy to. Dyrektor Su de Arte Ryota UedaKto po odejściu z firmy do pracy w Yahoo! przez 9 lat Powrót do SEGA W tym roku, aby ponownie tworzyć gry wideo.

Oprócz pełnienia funkcji dyrektora artystycznego zarówno Jet Set Radio, jak i Jet Set Radio Future, Ryota Ueda Był reżyserem dwóch pierwszych gier Yakuzy Na PlayStation 2, oprócz bycia odpowiedzialnym za projektowanie stworzeń Panzer Dragoon, w SEGA Saturn.

Związane z: Super Monkey Ball Banana Mania ogłasza crossover z Suezo z Monster Rancher.

W maju tego roku Ueda opuścił Yahoo! Po powrocie do SEGA, zgodnie z postem na Facebooku, reżyser jest podekscytowany możliwością odtwarzania gier wideo, zwłaszcza dla ludzi, których spotka, którzy będą mogli pochwalić się tym, czego się nauczył dzięki jego doświadczeniu z Yahoo!.

“Poświęcę się ponownemu tworzeniu gier w przyszłości. Robienie rzeczy jest nie tylko ekscytujące, ale także sprawia, że ​​uśmiecham się na myśl, że zobaczę ludzi, którzy sprawią, że poczuję nostalgię. [con la que había trabajado anteriormente] Po raz pierwszy też poznam ludzi. Chciałbym wam pokazać, co otrzymałem z tego doświadczenia.”

Czytaj więcej: Twórca Yakuzy, Toshihiro Nagoshi, opuszcza SEGA, by dołączyć do NetEase.

Chociaż SEGA nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia, w którym wspomina o Ryucie Ueda, mam nadzieję, że jego powrót do firmy jest przygotowaniem do powrotu Jet Set Radio na nowoczesne konsole, albo z remake’iem, albo z nową odsłoną.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *