Artystka pozywa Capcom za kradzież jej zdjęć i wykorzystanie ich w Resident Evil i Devil May Cry

Według komentarzy z angielskiego portalu żebrowany, niedawny proces sądowy wskazuje, że Firma Capcom mogła bez pozwolenia wykorzystywać obrazy chronione prawem autorskim do tworzenia środowisk i elementów wielu swoich gier, w szczególności podkreślając Resident Evil 4 i Devil May Cry.

Wspomniany artysta został nazwany Judy A jurajskaCapcom jest oskarżany o wykorzystywanie dzieł sztuki z jego książki fotograficznej: Powierzchnie. Książka, o której mowa, została wydana w 1996 roku i zawiera 1200 zdjęć motywów, które sama wykonała. Chociaż jednym z głównych celów książki jest służenie jako materiał badawczy i dostarczanie materiałów artystom, nie można jej wykorzystywać komercyjnie bez zgody Juracka, który skomentował sprawę, że Capcom nigdy się z nimi nie skontaktował.

Capcom wypuszcza dziwaczne wideo Resident Evil z lalkami

Pisarka stworzyła dokumentację liczącą ponad 100 stron, aby uzasadnić swoje oskarżenie, według której Capcom wykorzystał co najmniej 80 jej obrazów przy ponad 200 okazjach. bez wchodzenia dalej, Tekstura potłuczonego szkła w logo Resident Evil 4 wydaje się pochodzić z jednego z jego obrazów.

Artystka pozywa Capcom za kradzież jej zdjęć i wykorzystanie ich w Resident Evil i Devil May Cry

on jest To nie pierwszy raz, kiedy Capcom został oskarżony o plagiat. Miejmy nadzieję, że jeśli twierdzenie jest prawdziwe, autorka otrzyma odszkodowanie, ponieważ zasługuje na wykorzystanie swojej pracy. O nowościach w tym zakresie będziemy Państwa informować.

Mando Xbox — biały robot, kolor biały

  • Mapowanie niestandardowe: Opanuj konsolę, dostosowując mapowanie przycisków. * Dodatkowo podłącz dowolne kompatybilne słuchawki do gniazda słuchawkowego 3,5 mm.
  • Xbox Wireless i Bluetooth: Obejmuje technologię Xbox Wireless i Bluetooth do bezprzewodowego grania na kompatybilnych konsolach, komputerach z systemem Windows 10, telefonach i tabletach z systemem Android. *
  • W skupieniu: uderzaj w cele, mocno trzymając spusty, błotniki i kolbę, i ciesz się nowym hybrydowym crossoverem, który zapewnia dokładniejsze i bardziej znajome wrażenia.

Ostatnia aktualizacja 03-14-2021. Ceny i dostępność mogą różnić się od opublikowanych. SomosXbox może zarabiać prowizję od Twoich zakupów. więcej informacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *