ASRock wyświetla niestandardową grafikę Intel Arc A750 w TGS

ASRock wyświetla niestandardową grafikę Intel Arc A750 w TGS

jastrzębie pokazać się ponownie zmontowany Niestandardowy wspornik A750, jeden z najnowszych modeli dla pierwszej generacji dedykowanych kart graficznych Intela (jeśli zignorujemy to, co wydarzyło się w latach 90.). Podobnie jak w przypadku kart graficznych Radeon i NVIDIA, firmy wprowadzają na rynek niestandardowe modele oparte na tych, które zostały wydane przez oryginalne firmy. W tym miejscu w grę wchodzą takie aspekty, jak jakość wykonania i rozpraszanie, co może mieć kluczowe znaczenie dla takich rzeczy, jak utrzymywanie temperatur w dopuszczalnych granicach.

Wykres, z którym mamy do czynienia, to a ASRock Arc A750 Challenger Prezentowane na Tokyo Game Show (TGS), jednym z najbardziej wpływowych wydarzeń związanych z grami wideo na świecie. Na zdjęciu opublikowanym przez japońską stronę PCWatch Na wentylatorze po lewej stronie widać, nie bez trudności, branding ASRock, natomiast w prawym dolnym rogu znajduje się etykieta wskazująca, który model graficzny Intel Arc jest wdrażany lub na którym jest oparty.

Jesteśmy tutaj przed projektowaniem z Dwa śmigła i podwójne otwory wentylacyjne oraz płytka drukowana nie wydają się dużo większe niż w A380ale to ostatnie jest trudne do potwierdzenia, ponieważ istnieje, przynajmniej na razie, tylko ten obraz o nieco niższej rozdzielczości w porównaniu z tym, co znajduje się w dzisiejszych czasach.

Dzięki TGS mogli zobaczyć A380, który jest mniej więcej tak potężny jak GeForce GTX 1650, i Limitowana edycja oświetlenia RGB A770, czyli najwyższy model pierwszej generacji Intel Arc. Ten ostatni został pokazany w grze Ghostbusters: Spirits Unleashed. z drugiej strony, Laptopy z grafiką Intel Arc Pojawili się także, grając w Monster Hunter Rise: Sunbreak na NEC LAVIE N15. Kolejną grą demonstracyjną jest nadchodząca gra Street Fighter 6, która robi/wykorzystuje niesamowity silnik RE.

Firma Intel niedawno ogłosiła Grafika dla A770 i A750 wkrótce ujrzy światło dzienne, ale bez podania konkretnej daty. Po wielu opóźnieniach ostatnim zobowiązaniem firmy było uruchomienie go przed końcem lata, co jest praktycznie bliskie, ale z powodu słabego startu nowej linii produktów z powodu kilku bardzo niemożliwych do poprawy sterowników i plotek o ostatniej chwili. odwołania wciąż unoszą się w powietrzu. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem grafiki Intel Arc, zalecamy zapoznanie się z naszymi artykułami produkty niestandardowe Do teraz Technologia XeSS.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *