Assassin’s Creed Mirage można teraz zamówić w przedsprzedaży w GAME

Dostarczone przez GAME Hiszpania.

Nasz następny rok Nowa Zabójca doktrynytakże z bardzo specjalną częścią, która chce wrócić do korzeni eposu: chodzi o Assassin’s Creed Miragegra, która skupia się na Parkour I zakradnij się, aby opowiedzieć historię młodego złodzieja z Bagdadu w IX wieku. w Gra Rezerwacje są już otwarte Z tej długo wyczekiwanej nowej odsłony sagi Ubisoft, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i in GRA.es.

Ci, którzy chcą zarezerwować teraz Assassin’s Creed Mirage Na PS5, PS4 i Xbox będziesz mógł wybierać między Edycja Deluxe (która obejmuje dodatkowy kostium, a Skórzany ekskluzywna góra, a Skórzany ekskluzywny orzeł, ekskluzywna broń m.in.) lub wersja uniwersyteckaKtóry obejmuje, oprócz wszystkich powyższych, następującą treść:

  • pełna gra Assassin’s Creed Mirage w formie fizycznej.
  • Kompletny pakiet inspirowany Amira Farisa.
  • nazwa znaku.
  • Wybrana ścieżka dźwiękowa dla Assassin’s Creed Mirage.
  • a stalowa książka Wyłącznie z projektem wybranym przez fanów Zabójca doktryny.
  • Replika broszki z nazwą i mapą Bagdadu.
  • Zawartość do pobrania z książką z obrazkami i nie tylko.
  • Edycję Deluxe do pobrania.

Zabójca doktryny Powrót do swoich korzeni

Assassin’s Creed Mirage Zabierz nas do Bagdadu, w IX wieku, by Basimdrugorzędny przymiotnik Assassin’s Creed Walhalla kto teraz zostanie bohaterem. Tak, w tej nowej przygodzie odkryjemy jego przeszłość jako młodego złodzieja, osadzoną 20 lat przed grą Wikingowie. Dzięki temu założeniu nowa gra stawia na epopeję Ubisoft Bardziej ograniczone i narracyjne doświadczenie, skoncentrowane na Parkour i duchkorzystając jednocześnie z szerokiej gamy narzędzi typowych dla aranżacji Hidden.

Assassin’s Creed Mirage Po raz pierwszy zostanie pokazany w 2023 roku. Możesz zarezerwować teraz na PS5, PS4 i Xbox w grze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.