Aston DB5 jest przeznaczony tylko dla małych szpiegów

Transcend Universe 007 epickie filmy akcji. Duża liczba zwolenników Jamesa Bonda jest rozsianych po całym świecie, podobnie jak jego zwolennicyolej Kto (my) podziwia samochody, którymi jeździ brytyjski szpieg w każdym ze swoich filmów. Wiele pojazdów, którymi jeździł, takich jak duch lotosu ( „Szpieg, który mnie kochał”), i BMW Z8 („Świat nigdy nie wystarcza”) i Aston Martin Vanquish I DB10 (odpowiednio „Zgiń następnego dnia” i „Duch”). Jeśli mówimy wyłącznie o Astonie, nad tym i innymi, które pojawiły się w różnych kontynuacjach, znajduje się ikona samochodu, która jest DB5, którą po raz pierwszy zobaczyliśmy na ekranie w „Goldfinger” i którą znów będziemy się cieszyć”Nie ma czasu na śmierćFilm, który za kilka dni ukaże się w hiszpańskich kinach, jest zresztą ostatnim filmem, który się w nim pojawi Daniel Craig Odtwórz 007.

samochód i kierowca

Z tego powodu Aston Martin wystawił limitowaną serię swojego legendarnego DB5, ale nie dla dorosłych (niestety!), ale dla dzieci, i zrobił to we współpracy z Mała firma samochodowaFirma specjalizująca się w replikach. Ta waga DB5 nosi nazwę „No time to Die Edition” i zostanie wyprodukowanych 125 sztuk, każda kosztująca 90 000 funtów, około 105 000 euro zmienić.

Co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy?

Aston Martin wyraźnie zażądał, aby DB5 Junior miał wszystkie Narzędzia Jamesa Bonda DB5. Powiedział i zrobił.

Aston Martin DB5 Junior James Bond

samochód i kierowca

Ta wersja DB5 „No time to Die Edition” ma własny pulpit nawigacyjny z różnymi przyciskami i przełącznikami, na których można m.in. rzucić dymem Przez godzinę spraw, by się pojawiły dwa karabiny maszynowe W reflektorach i zmień tablice rejestracyjne, aby wprowadzić w błąd rodziców, zamień ich w gliniarzy.

Aston Martin DB5 Junior James Bond

samochód i kierowca

Chociaż na pewno próbuje się zwieść syna, żeby zabrał go na spacer po okolicy…

Aston Martin DB5 Junior James Bond

samochód i kierowca

Na poziomie mechanicznym mały silnik elektryczny 24 KM Maksymalny. Jest zasilany bateriami litowo-jonowymi o pojemności 1,8 kWh, które pozwalają na zasięg ponad 100 km. Komentarz nosi postać Bilstein I hamulce od specjalisty Brembo. Jak widać, jest trochę jak zabawka…

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *