Asus Wi GB Zdecydowali się na walkę z AMD, i to pomimo procesorów Ryzen 5000. Nie jest oficjalnie kompatybilny z płytami głównymi wyposażonymi w chipset AMD A320 (Wydanie z lutego 2017 r.) Teraz wiemy, że obie firmy wdrożyły zestaw aktualizacji systemu BIOS, aby wszystkie ich płyty główne mogły Zdolne do rozpoznawania procesora w oparciu o architekturę Zen3 po instalacji, co pomaga użytkownikom z mniejszymi zasobami zaktualizować system bez kupowania nowej płyty głównej.

Pamiętaj, że aby przynajmniej zaktualizować oprogramowanie układowe, początkowo potrzebujesz zgodnego procesora, aby uruchomić system i kontynuować jego instalację. Dzięki takim ruchom nadal jest to takie oczywiste Gniazdo AM4 to jedno z najdłużej działających gniazd, jakie widzieliśmy na rynku (Przybył we wrześniu 2016 r.).

Asus Prime A320I-K

Oczywiście obie firmy zdecydowały się na obsługę tego procesora, ze względu na ograniczoną pamięć BIOS-u Usuń obsługę bardzo starych procesorów Takich jak rodzina procesorów AMD Athlon X4 i siódma generacja desktopowych APU AMD serii A, zarówno z rodziny Bristol Ridge, jak i z procesami produkcyjnymi 45nm i 28nm Proste.

Aby zaktualizować BIOS, wystarczy odwiedzić witrynę producenta płyty głównej i wyszukać swój model. Oczywiście aktualizuj BIOS tylko wtedy, gdy planujesz zaktualizować system, w przeciwnym razie zostaw wszystko tak, jak jest.

przez: Urządzenia Toma