ASUS i MSI opracowują pierwsze komputery stacjonarne z Intel Arc

ASUS i MSI opracowują pierwsze komputery stacjonarne z Intel Arc

Wśród najbardziej oczekiwanych wydawnictw w tym roku bez wątpienia Karty graficzne Intel. Odkąd firma technologiczna ogłosiła w zeszłym roku wejście na ten rynek, powstało wiele oczekiwań co do tego, co może nam zaoferować alchemikpierwsza generacja procesorów graficznych Intela, i jeśli możemy mieć nadzieję, stanie się bardziej godnym konkurentem AMD i NVIDIA, podkręcając w już dynamicznym sektorze z ich obecnymi operatorami.

Chociaż Intel miał pewne problemy z opracowaniem swojej grafiki, wszystko wskazuje na to, że tak naprawdę jest Nie będziemy musieli długo czekać, aby zobaczyć, jak przyspieszy rynek. Pamiętajmy, że do tej pory tylko systemy wyposażone w grafikę Intel Arc, zintegrowane z systemami mobilnymi i stacjonarnymi, można kupić na niektórych rynkach azjatyckich, więc ich globalny spadek jest czymś więcej niż oczekiwano.

I choć nie ma jeszcze dokładnych dat, wydaje się, że globalny zasięg pierwszych systemów desktopowych z grafiką Intel Arc zbliża się do co najmniej dwóch wiodących firm technologicznych: ASUS i MSI. Obaj producenci będą mieli już gotowe pierwsze konfiguracje Tak czy inaczej, jest oparty na Jeziorze Olchowym, więc jeśli weźmiemy to pod uwagę Jezioro Raptor ujrzy światło we wrześniu A to, że pierwsze chipsety pojawią się na rynku już w październiku, pozwala sądzić, że wprowadzenie tych systemów z grafiką Intel Arc nastąpi w krótkim okresie.

Propozycje firmy ASUS w tym zakresie są na tyle jawne, że de facto są publikowane na ich stronie internetowej. Z jednej strony ASUS ROG Strix GT15 G15który jest najwyższym zakresem rynku gier, wskazuje w podsumowaniu swoich opcji dla sekcji graficznej, co następuje: «Do NVIDIA GeForce RTX 3080 lub nawet Intel Arc A380«. Z drugiej strony mamy ASUS ExpertCenter D7 Tower D700TDkomputer dla środowisk biznesowych, który oferuje również opcje z grafiką Intel Arc i NVIDIA.

Ze swojej strony MSI nie opublikowało nic na swojej stronie internetowej, ale wyciekł obraz, na którym możemy zobaczyć specyfikację techniczną sprzętu, który firma będzie produkować, systemu w dziale graficznym z opcjami NVIDII, ale też z obydwoma a310 i a380 Intel Arc.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *