ASUS ROG Maximus Z690 obsługuje tylko pamięć DDR5

Urząd Regulacyjny Eurazjatycka Komisja Gospodarcza Wyświetla listę następujących płyt głównych ASUS Z690 gniazdo con LGA 1700Co potwierdza kilka wspaniałych rzeczy.

ASUS ROG Maximus Z690 obsługuje tylko pamięć DDR5, inne serie z pamięcią DDR4

Następujące płyty główne ASUS Z690 gniazdo con LGA 1700 Akapit Procesory Intel Olchowe Jezioro został włożony.

Zgodnie z tą listą, ASUS Z690 ROG Maximus Będziesz trzymać wyłącznie wspomnienia DDR5, Odłóż na bok obecne pamięci DDR4. Ta informacja mogła zostać wcześniej potwierdzona Sprzęt Toma, co zapewnia również, że ASUS zrezygnuje z cyfr rzymskich w następnej serii ROG Maximus, aby ułatwić użytkownikom pracę i lepiej identyfikować modele.

odwiedziliśmy Przewodnik po najlepszych płytach głównych na rynku

ten Płyta główna ROG Maximus Z690 Extreme Będzie to główna płyta główna serii, która będzie obsługiwać procesory Intel Core „Alder Lake”. Płyty główne obsługujące tylko pamięć DDR5, oprócz ROG Maximus, to serie FORMULA, Hero i Apex.

ASUS ROG Z690

o serii ROG Strix Rzeczy mają się inaczej i mamy wsparcie pamięci DDR4, Również w serii PRIME. Na razie jest to w momencie premiery, ale można go później zaktualizować, aby korzystać z pamięci DDR5.

Wyciek listy ujawnia tylko nazwy i nośniki pamięci, ale nie ujawnia niczego więcej na temat innych funkcji lub specyfikacji. Te płyty główne powinny być dostępne w sprzedaży w listopadzie W tym roku w połączeniu ze wspomnianymi wcześniej procesorami Intel Core Alder Lake i pamięciami DDR5, które podwoją prędkości dotychczasowych pamięci DDR4. Będziemy Cię informować.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *